Darkness Avenged - Alexandra Ivy

10. září 2015 v 16:19 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Tenhle díl Darkness Avenged je něco jako spojnice mezi předešlým a budoucím. Bylo to jako sledovat skládačku, jak se autorka Alexandra Ivy snažila propojit příběh hlavních dvou aktérů s příběhem, který se odehrával okolo nich. Působilo to dojmem, že je to jako zaplácnutí díry nějakými plky. Bylo to psáno způsobem jako při zkoušení ve škole, kdy podáváte co nejvíce omáčky a k jádru věci se dobíráte velmi pomalu, protože nevíte o tom jádru, co by se za nehet vešlo.

Santiago je člen Viperova klanu, a jako takový má post jeho nejdůvěrnějšího zaměstnance, a vede jeden Viperův klub. Život pro něj býval jednoduchý a plný radostí. Všechno pro něho byla hra, dokud nepotkal Nefri. Prastarou upírku, co žije za Závojem - v jiné dimenzi.

Nefri se před mnoha staletími společně s jinými stejně smýšlející upíry přemístili za Závoj, kde se mohli věnovat studiu rozjímání a podobným nesmyslům. Vzdali se všech tělesných požitků a radovánek.

Sledovat tuhle dvojici, jak se protloukají zmatkem a novými nástrahami bylo vyčerpávající. Byla to skoro kronika, která říkala, co se kde stalo. Prostě se vyměnil jeden úhel pohledu za jiný. A kam vedla všechna nebezpečí? Ke konci světa, kterému museli zabránit... ZASE.

Postava draka Bainea byla zmíněna velmi krátce, ale jak se ukázalo, Baine měl hodně dračích kvalit. Jednou z nich bylo, že svou mocí mohl vytvořit stejný pokoj jako má Nefri za Závojem, použitím své moci zaměřit se na věci, které má dotyčná osoba velmi ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama