When Darkness Ends - Alexandra Ivy

28. srpna 2015 v 21:07 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Poslední díl ze série Guardians of Eternity (Strážci věčnosti) od Alexandry Ivy se nese v duchu nostalgie. Vzpomínky na začátky, vkusně připomenuté - což trochu napovídalo, že to bude poslední kniha.

When Darkness Ends uzavírá příběhy točící se okolo světa upírů a vlkodlaků a víl. Hlavní soustředění proběhlo právě zde, v tomhle světě.

Cyn je upír irského původu, bývalý beserker a hédonista. Neváhá si užívat radosti života ať už večírky nebo krásné ženy, démonky. Slovo jako nemožné pro něho neexistuje.

Fallon je sestrou Sally Grace (Hunt the Darkness), jejím otcem je král víl. Fallon je princezna z rodu Chatri, nejstarší rasa - něco jako bohové pro víly. Celý život musela poslouchat, jak se má chovat, co říkat, koho si vzít.

Upír a princezna dostanou společný úkol od Komise - zjistit, kdo se snaží ohrozit jejich svět, už zase. Cyn je naštvaný, protože se ledová princezna chová tak povýšeně a navíc má snoubence. Fallon nechápe přitažlivost k Cynovi, a tak se k němu chová nadřazeně.

Věci se urovnají, když Fallon odmítne návrat domů se snoubencem Magnusem a Cyn málem nechal své beserker-já, aby Magnuse rozsápalo při pomyšlení na Magnusovo tvrzení, že Fallon je jeho.

Cyn a Fallon společně pomohli zastavit kletbu, která by zničila veškerou magii a nedalo by se cestovat mezi dimenzemi - veškeré nadpřirozené bytosti by zemřeli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama