Protože můžu

27. srpna 2015 v 12:52 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
To snad není pravda! Pomyslela si Katy a podívala se na Daniela. On si doopravdy myslí, že to je správný? Je to idiot. Jiný důvod neexistuje. Musel se pomátnout. Jo, je to idiot.

Katy si povzdechla. Mozek jí v jeho přítomnosti nefunguje tak, jak by měl.

"To mi ani neřekneš díky?" Daniel se pokusil přiblížit ke Katy, ale ona ho zastavila pohledem.

"Mám ti poděkovat? Vždyť bych to zvládla sama. Toho chlapa v bance bych si podala." Řekla Katy a namířila ukazováček Danielovým směrem. "Přehnal si to."

"Ten chlap chtěl víc než vyplnit formulář." Zabručel Daniel.

"Nejsem hloupá, vím o co mu šlo." Katy se na něj podívala zkoumavě, nechápala, o co jde. Proč po tom úředníkovi vystartoval.

"Vím, že nejsi hloupá. Udělal jsem to proto, že tě-"

Katy mu skočila do řeči. "Že mě máš rád?" Nechtěla, aby řekl to, co chtěl. Bylo by to... Ne! Tam se myšlenky ubírat nebudou.

"Já tě-" Katy ho znovu nenechala domluvit, trvala na svém.

"Takže odhodlání porvat se s chlapem kvůli tomu, že mě máš rád, je dostatečný motiv? Nestálo to za to. A navíc, víš že se umím bránit." Katy se snažila vybruslit z tématu, ale obchodník Danielova kalibru se odradit nenechal.

"Mám rád svou rodinu, zvířata, koníčky i práci. Kvůli tomu bych se neporval, ale ty za to stojíš. Katy, tebe nemám jenom rád, tebe miluju. V tom je rozdíl." Daniel ji tentokrát přitáhl k sobě do objetí.

"To neznamená, že souhlasím s tvou akcí pračlověka." Zamumlala Katy a odmítala si připustit, že jisté části jejího já se to líbilo. Popírala dokonce i ten pocit, že se cítí v bezpečí a může mu důvěřovat.

"Mám ti ukázat jiné kvality chování pračlověka?"

"Hm, to je rozhodně něco, co bych ráda... viděla."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marsi Marsi | Web | 27. srpna 2015 v 16:31 | Reagovat

Super povídka, jako všechny co jsi napsala, moc dobře se to čte :)

2 Kika Kika | E-mail | Web | 27. srpna 2015 v 22:20 | Reagovat

ojoj, romantika až to praští :-) ale mám pocit jako bych to zažila, ten strach, že Ti "to" někdo řekne - nejlepší reakce je zahrát to do autu a říct, tak to víme, mě miluje každý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama