GUARDIANS OF ETERNITY #5

10. srpna 2015 v 10:42 | Lola Kiss |  Beletrie
Strach z temnoty (Fear the Darkness)
- Cassandra je vlkodlačice, čtvrtá sestra Darcy, Regan a Harley. Kromě toho že byla třicet let držena v naprosté izolaci v jeskyni Temným lordem, je Cassie také prorokem. Z jeskyně ji zachrání Caine, pes - jako člověk byl kousnut vlkodlakem. Cassandra je jako prorok často vtažena do svých vizí, které nemůže ovládat, a kdyby jí Caine nepomáhal, byla by chycena a nejspíš zkoumána v lidské laboratoři.
- Caine býval psem, dokud nezáchránil Cassie život při útoku Temného lorda, a nestal se vlkodlakem. Od té doby na ni dává pozor, jako prorok je neocenitelnou bytostí a jedinečnou. Temný lord před tisíci lety všechny proroky zabil. Caine nebyl zářivým a dobrým vzorem, ale Cassandra ho změnila.
- Cassie musí zabránit apokalypse a s pomocí Cainea luští své vize. Jejich nepsaná dohoda nepočítá s tím, že Cassandra bude opětovat Cainův zájem o její osobu. A kdo hraje klíčovou roli v boji? Oblíbená postava u žen a nesnášená muži - Levet. Jedna vize strašila Casiie nejvíc - vize, ve které viděla, že byl Caine zabit. Ale ona to nehodlá dopustit a udělá to jediné, co považuje za správné - opustí ho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama