GUARDIANS OF ETERNITY #4

7. srpna 2015 v 7:12 | Lola Kiss |  Beletrie
Spolu v temnotě je oficiální název v České republice, v zahraničí to má jiná jména. Kniha je rozdělena na tři povídky, které fungují jako doplnění ostatních romancí.

Where Darkness Lives Kde sídlí temnota je první povídka, která je o vlodlačici Sofii, matce Darcy, Regan, Cassandry a Harley. Sofie se přestěhovala do domu na předměstí, kousek od místa, kde má své sídlo Styx s Darcy. Aby povyku nebylo málo, Sofie se rozhodla rozjet striptýzový klub s nejvíc sexy mužskými, ať už vlkodlaky nebo skřety. Rozhodně dostojí své pověsti potvory, a neomlouvá se za to. Jediné, co jí chybí ke spokojenému životu, je poslat Salvatora s jeho starostlivostí do háje. Bohužel pro Sofii, někdo ji chce zabít. Malé nehody přerostly v život ohrožující situace, a Sofie si proto najala bodyguarda Luca. Kromě problému s neznámým atentátníkem bojuje Sofie i s přitažlivostí k Lucovi, mohlo by se stát, že právě on bude její životní druh. Luc by měl říct Sofii pravdu o sobě, ale nějak mu to nejde na jazyk, zvláště když si až bolestivě uvědomuje, jak ho Sofie přitahuje.

Taken by Darkness Překvapení temnotou zahrnuje vůdce upíří klanu v Londýně - Viktora - a Juliet, která si pohrává s magií. Viktor by chtěl dostat Juliet, ale ona odmítá, a když se po několika staletích znovu setkají, oba nesmrtelní, skončí jako partneři. Juliet je naštvaná a Viktor si z toho těžkou hlavu nedělá. Vlastně je spokojený s faktem, že Juliet je jeho pravou družkou. Juliet názory svého druha nesdílí, ale musí s ním spolupracovat, aby se postavili džinovi a zachránili člena Viktorova klanu.

Darkness Eternal Temnotou navěky uzavírá tuto knihu Spolu v temnotě povídkou o Urielovi, členu Viktorova klanu, a o Katy, čarodějnici a matce Layly. Uriel zachránil Katy z vězení, kde byla dvě stě let držena v kómatu. Jediný problém představoval džin, Laylyin otec a pak také fakt, že Katy bude stárnout jako obyčejná smrtelnice. Což byl velký problém, protože Uriel ji nehodlal ztratit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cara memutihkan wajah cara memutihkan wajah | E-mail | Web | 26. prosince 2015 v 17:13 | Reagovat

i like info,,,thanks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama