GUARDIANS OF ETERNITY #4

7. srpna 2015 v 7:12 | Lola Kiss |  Beletrie
Spolu v temnotě je oficiální název v České republice, v zahraničí to má jiná jména. Kniha je rozdělena na tři povídky, které fungují jako doplnění ostatních romancí.

Where Darkness Lives Kde sídlí temnota je první povídka, která je o vlodlačici Sofii, matce Darcy, Regan, Cassandry a Harley. Sofie se přestěhovala do domu na předměstí, kousek od místa, kde má své sídlo Styx s Darcy. Aby povyku nebylo málo, Sofie se rozhodla rozjet striptýzový klub s nejvíc sexy mužskými, ať už vlkodlaky nebo skřety. Rozhodně dostojí své pověsti potvory, a neomlouvá se za to. Jediné, co jí chybí ke spokojenému životu, je poslat Salvatora s jeho starostlivostí do háje. Bohužel pro Sofii, někdo ji chce zabít. Malé nehody přerostly v život ohrožující situace, a Sofie si proto najala bodyguarda Luca. Kromě problému s neznámým atentátníkem bojuje Sofie i s přitažlivostí k Lucovi, mohlo by se stát, že právě on bude její životní druh. Luc by měl říct Sofii pravdu o sobě, ale nějak mu to nejde na jazyk, zvláště když si až bolestivě uvědomuje, jak ho Sofie přitahuje.

Taken by Darkness Překvapení temnotou zahrnuje vůdce upíří klanu v Londýně - Viktora - a Juliet, která si pohrává s magií. Viktor by chtěl dostat Juliet, ale ona odmítá, a když se po několika staletích znovu setkají, oba nesmrtelní, skončí jako partneři. Juliet je naštvaná a Viktor si z toho těžkou hlavu nedělá. Vlastně je spokojený s faktem, že Juliet je jeho pravou družkou. Juliet názory svého druha nesdílí, ale musí s ním spolupracovat, aby se postavili džinovi a zachránili člena Viktorova klanu.

Darkness Eternal Temnotou navěky uzavírá tuto knihu Spolu v temnotě povídkou o Urielovi, členu Viktorova klanu, a o Katy, čarodějnici a matce Layly. Uriel zachránil Katy z vězení, kde byla dvě stě let držena v kómatu. Jediný problém představoval džin, Laylyin otec a pak také fakt, že Katy bude stárnout jako obyčejná smrtelnice. Což byl velký problém, protože Uriel ji nehodlal ztratit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama