GUARDIANS OF ETERNITY #2

2. srpna 2015 v 16:08 | Lola Kiss |  Beletrie
4, Odhalená temnota (Darkness Revealed)
- Anna si myslela, že je obyčejný člověk, dokud nepotkala Cézara. Jak si jinak vysvětlit, že je stará dvě stě let? A kam se poděl Cézar? Šlechtic, se kterým strávila noc, ráno se probudila sama a posléze zjistila, že nestárne. Anna je na jednu stranu schopná se o sebe postarat - je právnička -, ale jakmile má myslet v přítomnosti Cézara, stává se z ní chudinka, co si sama ani nedokáže zavázat tkaničku.
- Cézar je upír a byl potrestán Komisí složenou z nejmocnějších bytostí - Věštců - za to, že kousl Annu, jejich budoucí členku. Jako hrdý upír byl po dvě stě let držen v zajetí Komise jako jejich služebník, a nyní ho propustili, aby mohl na Annu a její síly dávat pozor.
- Jejich příběh začne, když Anna hodlá konfrontovat Cézara otázkou, proč nestárne. Co se vlastně stalo a co ve skutečnosti je? Ale to by byly moc jednoduché otázky. Annu chce někdo zabít, Cézar by ji chtěl znovu nejen kousnout, a co bude pak s Komisí? A kromě jiného se rozvíjí i dějová linie související s Morganou le Fay - královnou víl - a pokrevní linií krále Artuše.

5, Rozbouřená temnota (Darkness Unleashed)
- Regan je vlkodlačice, která byla třicet let držena a týrána skřetem, který využíval její rychle se hojící schopnosti ve svůj prospěch. Salvator, král vlkodlaků, ji osvobodil a Regan zjistila, že má ještě tři sestry z nichž je jednou Darcy. Jediné, co ji zajímá je pomsta, takže uprchne Salvatorovi z Chicaga a hledá skřeta.
- Jagr byl za svého lidského života vizigótským vládcem. Jeho lid kdysi vnikl do upířího doupěte a Jagr byl zajat. Upíři ho proměnili a pak ho víc než tři sta let mučili. Jednou se Jagr osvobodil a dal průchod svému vražednému já. Není divu, že se ho bojí i ostatní upíři. Tři sta let mučení zanechalo trvalé brutální jizvy na kůži i na duši.
- Styx by pro svou družku Darcy udělal cokoli, a tak pověřil Jagra, člena Viperova klanu, aby Regan vystopoval a dopravil do Chicaga. Samozřejmě se to neobešlo bez důkladného ujištění, že se s Regan bude zacházet v rukavičkách. Jagr vystopoval Regan a nabídl jí dvě možnosti, buď ji sváže a dopraví za sestrou nebo jí pomůže v honbě za pomstou. Regan souhlasí s pomstou, ale pak se jí to začne jevit jako špatný nápad. Jagr a Regan mají víc společného než si mysleli.

6, Za hranicí temnoty (Beyond the Darkness)
- Harley byla vychována od mimina Cainem, psem, který byl kousnut vlkodlakem. Díky své kousavé a temperamentní povaze se stala nebezpečnou pro všechny, kdo by jí chtěli ublížit. Nejvíce si brousí drápy na Salvatora, který podle slov Caina zavraždil její sestry. Jestli se jí dostane do spárů, má v plánu ho zabít.
- Salvator uvízl v podzemním tunelu s Levetem, když stopoval Caina, pomateného psa, který věří, že se může stát čistokrevným vlkodlakem díky vědě. V tunelu dělal společnost Salvatorovi Levet, který se ve snaze dostat je ven, jim na hlavu málem shodil celý tunel - štěstí, že umí rychle běhat.
- V momentě, kdy Salvator spatřil Harley, mu bylo jasné, že ona bude jeho královnou - začaly mu totiž odcházet jeho vlkodlačí síly. A to se děje jen v případě, kdy vlkodlak potká svého životního partnera. Kromě Harleyina přesvědčení, že je vrahem jejích sester musí dokázat, že je pravý král a poslat svého soka vlkodlaka s černou magií na smrt, už podruhé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama