Flitry, flitry... všichni je milujeme

3. srpna 2015 v 13:59 | Lola Kiss |  Co nosit/nenosit
Před měsícem jsem se vypravila na zdolání nakupovací horečky, jež mě sužovala posledních pár týdnů. Musela jsem se vrátit z dovolené a s ještě nevybalenými kufry v pokoji, jsem letěla do Plzně... a hurá! Horečka byla pryč. A úlovky? Ó, ano. Velmi uspokojivé.

Jedním úlovkem jsem byla nadšená nejvíce. Je to flitrová sukně, s pruhy, kde se střídá zlatá, černá a bílá. Olalá! Samozřejmě jsem si ji v Lindexu vykoušela a nepustila z ruky. Když objevím něco, co je na první pohled úžasné, beru to.

Rozhodně bych si ji nekoupila jen proto, abych ji nosila po večerech do barů nebo na letní festivaly. Br! Takové klišé. Kdepak! Vzala jsem tuhle sukni, přidala k ní bílé volné tričko a jemnou, jednoduchou světle hnědou koženou bundu. A doplňky? Zlatobílý náramek, černá kabelka a hnědé botičky na podpatku. Trochu extravagantní? Jasně. ;-)

Věci by se měly kombinovat, a platí to pro barvy, oblečení, práci i zábavu. Nikdy se nemá dát na všeobecný názor, že věci jsou černobílé. Na světě nikdy není nic bílé nebo černé. Možná kromě černého inkoustu na bílém papíře knížek. Šedá barva, šedá zóna se hodí pro kohokoli, kdo umí to kouzlo v ní objevit. Přidáte se k takovým lidem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama