GUARDIANS OF ETERNITY #1

31. července 2015 v 15:19 | Lola Kiss |  Beletrie
1. Zrození temnoty (When Dakrness Comes)
- Abby prožila dětství v dysfunkční rodině a životem se protloukala, jak nejlépe uměla. V práci a v lásce štěstí neměla, takže trochu rezignovala. Život se jí změnil, když dostala práci osobní asistentky pro jednu mladou a velmi bohatou ženu, která byla samé tajemství. Abby to nechávalo chladnou do doby, než potkala muže, který v tom obřím domě na předměstí také žil.
- Dante přípomíná vzhledem piráta, i když jako upír nemá na své lidské období žádné vzpomínky. Čarodějnice ho před několika sty lety zajaly a donutily ho sloužit Fénixovi, strážkyni světla. Pro arogantního upíra je to něco nepředstavitelného do doby, než potkal Abby.
- Průšvih nastane v momentě, kdy dojde k výbuchu energie, strážkyně zemře a Dante je volný. Tedy znovu svobodný byl chvíli, než se Abby stala Fénixem. Co to znamená být Fénixem, a proč po Abby jdou všechny příšery a monstra? Odpovědi si nikomu nelíbí a ani fakt, že Abby je pro Danteho mnohem víc fascinující než by měla...

2. V objetí temnoty (Embrace the Darkness)
- Shay je míšenkou, která ve světě démonů je vzácná a žádaná. Její démonní krev pochází z bytostí Shalott, které dokáží léčit a prvotřídně bojovat. Její matka byla lidská žena, tak Shay zůstala na světě sama. Společnost jí po dlouhé době začal dělat chrlič Levet, který byl stejně jako ona držen v otroctví.
- Viper je šéf upířího klanu v Chicagu, podle popisu vypadá jako padlý anděl. Má slovanské kořeny a pár tisíc let mu také je. Viper je znuděný životem a nic ho nemůže překvapit. Během akce, kdy pomáhal Dantemu s Abby se seznámil s Shay, která ho přiměla něco cítit - vzrušení.
- Každá hrdá bytost by byla naštvaná, kdyby si ji někdo koupil jako hračku, takže Shay nebyla výjimkou. Štvalo ji i to, že ji koupil ten upír, kterého zachránila. Přestože ji její nový "majitel" neohoržuje, je to někdo jiný, kdo ano. Viper i Shay se musí dopátrat pravdy a zjistit, jestli by mohli být něco víc než majitel a jeho hračka.

3. Chuť temnoty (Darkness Everlasting)
- Darcy je třicetiletá barmanka, cvičitelka jógy, modelka pro výtvarnou školu, rozváží pizzu a dělá vše proto, aby si jednou mohla otevřít vlastní vegetariánskou restauraci. Je celkem spokojená, dokud do baru nepřijdou divní muži. A během útěku před nimi opomene dalšího muže, který ji pošle do bezvědomí.
- Styx je Anassem - králem upírů - a svému jménu dělá čest. Jeho nejlepší přítel Viper mu říkál, že by se měl trochu změnit, ale Styx se rozhodl, že žádné emoce mít nebude a nemá. Vycházelo by mu to, dokud by neunesl Darcy, protože ji chtěl jako první dostat král vlkodlaků - Salvátor.
- Darcy zjistí, že není člověk, ale vlkodlačice, která se nemůže proměnit ve zvíře kvůli genetické změně. Styx neví, jestli se mu líbí, co se děje s jeho životem a hlavně se mu nezdá Salvátor, který má zájem o Darcy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama