JAK ZAČÍNÁ LÁSKA

26. června 2015 v 14:26 | Lola Kiss |  Beletrie
Meg Cabot patří k mým oblíbeným autorům, a její spisovatelský um předvádí hlavně v románech pro ženy a mladé dívky. Tato kniha Jak začíná láska je předcházejícím dílem pro Jak neztratit lásku. Souvislosti?

Hlavní hrdinka Melissa Fullerová, sloupkařka pro New York Journal pracuje ve stejných novinách jako předchozí hrdinka Kathleen. I tady je postava Amy Jenkinsové z Personálního oddělení, ale přezdívku Svinuš tu nemá. (Jaká škoda.)

Mužský protějšek pro Melissu je John Trent, reportér z New York Chronicle. Problém? John dlužil laskavost kamarádovi Maxovi, a tak se tedy vydával za svého kamaráda a staral se o zvířata jeho tety, která byla v nemocnici. A koho přitom nepotkal? Melissu, dívku, která ukradla jeho srdce.

Kniha je tvořena souborem emailů z práce NY Journal, kde si Melissa se svými přáteli povídá, co se jí přihodilo. Dále jsou tam emaily mezi Johnem a jeho bratrem a kamarády. Celý příběh je v podání emailů a nikdo se u toho nedokáže nebavit! Bez cukajících koutků a hlasitého smíchu bych se neobešla. Rozhodně se těším, že bych si našla i další díly, které by souviseli s podobnou tématikou a hlavně od této autorky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama