CHYTRÁ A SEXY

23. června 2015 v 18:45 | Lola Kiss |  Beletrie
Znovu jsem se nechala ukolébat vlnou chválozpěvu na knihu, kterou jsem si koupila v Kosmasovi na Borech. Čím to je, že vždy čekáme něco světoborného a pak je to jedno velké HM? Není to ani špatně ani dobře, je to prostě HM.

Sáhla jsem do regálu a vylovila tuhle knihu Chytrá a sexy od Jill Shalvis, přečetla jsem si anotaci a řekla, že by to mohlo být zajímavé. Nakoukla jsem tedy do první kapitoly, psanou z pohledu muže, Noaha Fishera. Chtěla jsem si přečíst kousek, ale nešlo to. Pořád jsem za sebou cítila jednu z prodavaček, která se mi přímo očima vpalovala zezadu hlavy. Jako by si říkala, že tu knihu snad ukradnu nebo nedej bože, že si ji přečtu tady a pak si ji nekoupím. Jo, podobné blbiny se mi honily hlavou. No, možná jsem byla trochu paranoidní, ale ta ženská mi opravdu dýchala za krk!

Hlavní postavy jsou Noah Fisher, šestadvacetilý muž, který spolu se svými přáteli založili leteckou společnost Sky High Air a Bailey Sinclerová, osmadvacetiletá učitelka a bývalá modelka a vdova. Jak se dali do kupy? Baileyin manžel zpronevěřil peníze a jeho věřitelé vyhrožují smrtí Bailey i jejím nejbližším. Noah se po půl roce, kdy měl leteckou havárii vrací znovu do letadla a odlétá na dovolenou, jaké štěstí být pilotem, že? Během cesty zjistí, že na palubě je s ním i žena s pistolí. Tou ženou je Bailey, která neunesla Noaha s pistolí, ale s fixem. Během cesty se dostanou do menších citových i vzdušných turbulencí a Noah, se jako pravý muž rozhodne zachránit Bailey coby dámu v nesnázích.

Kromě boje o život musí řešit i další potíže. Kde jsou peníze? Je Baileyin bratr do toho zapletený? Co k sobě po dvou dnech vlastně cítí? Mohli by být spolu?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama