Stejný vkus

16. května 2015 v 19:53 | Lola Kiss |  Co nosit/nenosit
Dneska jsem si naplánovala výlet do Příbrami za jediným účelem, a sice nákupy! Kromě toho, že jsem si myslela, že je dnes neděle, to bylo docela příjemné odpoledne. Hm. Nebudu předbíhat nakonec, takže začnu od začátku.

Po druhé hodině jsem se rozjela autíčkem směr Příbram - nákupní zóna, kde jsou hlavními oděvními značkami New Yorker a Gate. Všechno bylo v pořádku, dokud jsem nevystoupila a lidé po mně nezačali pokukovat. No, jasně. Jako vždycky. A to jsem neměla sukni, ale džínové šortky a bílé volné triko. A stejně se na mě ženský dívaly závistivě a chlapi, no... :-) Ale to bych mluvila o jiném tématu, takže zpátky.

Oba obchody - New Yorker i Gate - mě překvapily, protože měly široký sortiment a upravené ceny. Jo, abych nezapomněla. Všímejte si v New Yorkeru štítků, kde jsou ceny. Jestli je štítek přelepen cenovkou a částka u ČR je začmáraná, tak POZOR! Částka na štítku je totiž nižší. Jako důkaz mám tílko, které na cenovce stálo 89,-, ale na štítku bylo 79,-! Další takovým případem byla i koupě svetru, kde na štítku bylo 499,-, ale na cenovce 599,-! Jako by nestačilo, že i tak prodávají věci z loňska a říkají jim letošní.

A zpět k hlavnímu incidentu. Vracela jsem se domů spodní cestou a míjela osadu zahrádkářů, kde jsem zahlédla i babi. Otočila jsem auto a zajela se k ní na zahrádku s jahodami podívat. Babi byla ráda, že mě vidí, a jako obvykle mi do hlavy vyhučela tunel (dědo, smekám před tebou). Po hodině strávené v její společnosti jsem se pochlubila s příbramským úlovkem. Bílé tílko, černý kožený korzet, náhrdelník s egyptskou vlaštovkou, tmavě modrá blůza, pískově hnědé tričko s korálky a černý top. Reakce mojí babči?

"Jé, ta modrá blůze se mi líbí, nemohla bych si ji vzít já?"

V tu chvíli jsem myslela, že mě porazí. Babča a průsvitná blůza? Díky moc, babi. Tohle mě teď bude v hlavě dlouho strašit. Moje babi nosí velikost L, a já naštěstí S (no, na klidu mi to nepřidá), a výměna se nekonala. Uf!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama