Příběh jejich života

22. května 2015 v 21:10 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Před 25 lety...

Anežka se podívala na svou nejlepší kamarádku Veroniku a pak se společně rozesmály. Obě přelezly plot, ale Anežka si roztrhla kalhoty na zadku.

"Jsi celá?" Zeptala se smějící se Veronika.

"No, abych pravdu řekla, ani moc ne." Anežka se otočila a ukázala puntíkované kalhoty, vykukující z díry po zadní kapse kalhot.

Anežka si sundala bundu a uvázala ji kolem pasu ve chvíli, kdy se k nim připojili tři kluci - Kryštof, Roman a Robert.

Veronika se usmála a natočila vlas na prst. Ten kluk Roman ji zaujal. Pokaždé, když přijela z města sem na vesnici, oba po sobě házeli pohledy.

Roman byl rád, že šel s klukama ven, protože potkali tu hezkou černovlásku Veroniku. Sice mu trochu vadilo, že je s ní i Anežka.

Anežka byla zakoukaná do Romana, ale ten o ní nejevil zájem.

"Co podniknem?" Zeptal se Roman směrem k Veronice.

Ten večer se ti dva dali spolu do kopy. Veronika oslavila o víkendu patnáct, Roman byl o tři roky starší.


Nyní...

Veronika rozbalila dárek od Romana a zamrkala. On jí dal k Vánocům digitální váhu?! Neřekla mu na to nic, věděla, že Roman nemá rád tlusté lidi. Veronika po dvou dětech přibrala a nepodařilo se jí shodit.

Roman dostal od manželky Veroniky sadu na ping pong, který hraje závodně už od mládí. Jí koupil váhu, protože už jednou jí řekl, že by se měla začít hýbat.

Veronika si urovnala volné triko. Nebyla tlustá, ale měla o patnáct kilo víc, a pokaždé když se podívala do zrcadla, nesnášela pohled na sebe.

Roman neustále připomínal, kde se jí co houpe. Dělal si z ní legraci, že jí tady na břiše něco visí. A na firemní večírky ji nebral vůbec, protože se za ni styděl.

Na návštěvu měla následující den přijít Anežka se svým manželem Robertem, Romanovým bratrem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama