Na první pohled

13. května 2015 v 16:36 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Před třemi týdny potkala Alice sousedku, která se na ni dívala jako na E.T.ýho. Alice pracovala na zahradě, kde stavěla chodníček od vrátek k domu.

Její sousedka nemohla pochopit, jak se může taková nafintěná holčička lopotit v horku s lopatou v ruce.

Alici zná jako dívku, která chodí dokonale oblékaná, učesaná a nalíčená. Rozhodně ne jako dívku, co je až po lokty zamazaná hlínou a ve vlasech jí utkvělo stéblo trávy ze sekání.

Během dovolené byla Alice se svou babi na chatě, kde pomáhala sekat trávu srpem, protože sekačkou se tam nedostala. Na chatu vedle přijeli i sousedi.

Paní Marta, která vlastní chatu vedle chaty Aliciny babči, se divila, jak je Alice pracovitá. Posekala trávu, srpem udělala zbytek, pak upekla sušenky, vyplela záhon a nosila vodu ze studny.

Co si o Alici paní Marta myslí?

Na víkend se Alice těšila, protože se mělo grilovat a také se k nim přidali matčini známí. Alice tam pobíhala ve svých oblíbených šatech s květovanou sukní a fialovým vrškem, vlasy volně rozpuštěné. Pozdravila se s matčinými přáteli a vypomáhala v kuchyni s přípravou zeleniny a talířů.

Matčini přátelé byli v šoku, a sledovali Alici, jako by jí narostla druhá hlava, když začala mluvit o prokletých básnících a pak připomněla jednoduché poznatky z fyziologie člověka. Nemohli pochopit, že je chytrá a hezká.

Alicin otec ji dovezl před autoopravnu a cestou k jejímu autu jí řekl, že by mohla ulovit nějakého milionáře a ten by jí koupil nové auto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama