Dva na stejné vlně

7. května 2015 v 22:46 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Budou tomu pomalu dva roky, kdy jsem naposledy mluvila s Kiki o tom, co se stalo tehdy v létě na Berounce. Ani jedna z nás není vodácky založená, takže jsme na lodičce seděly, klábosily a vzpomínali. Jeden z příběhů, který nás dostal do kolen, byl o naší kamarádce Týně.

Týna se šla se svým přítelem projít, konečně bylo teplo a ona si mohla obléknout oblíbené červené šaty nad kolena. Její přítel Honza se rozhodl, že by bylo fajn, udělat si hezký večer ve dvou.

Procházka dopadla špatně, Týnu poštípali komáři, co se na večer vyrojily u vody, a Honza ztratil klíče, když hledal kameny na hod žabek. Domů se vrátili s dobrou náladou a navzájem se škádlili. Týna si odešla namazat postižená místa a Honza připravil karty, aby si zahráli žolíky.

"Co to děláš?" Zeptala se Týna a sledovala Honzu, jak zapaluje svíčku.

"No, dělám romantika, a zapaluju svíčku." Odpověděl Honza a zakřenil se.

"Romantika? Tak to abys jich zapálil víc, ne?" Řekla Týna.

Není potřeba dodávat, že tohle nebyla první situace, kdy byli oba někde jinde. Když spolu byli měsíc, Týna se rozplývala nad krásným zimním počasím, jak sněžilo a všechno vypadalo tak nové a čisté. A Honza...

"Prosím tě. Ten bílej sajrajt bude za chvíli špinavá břečka, protože jedou solit. Ten sníh, co padá, budu muset odhrabat a auto budu škrábat hodinu kvůli těm krásnejm sněhovejm vločkám."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama