"Ups!" - "Jejda!"

13. dubna 2015 v 18:20 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Aneta si vykračovala v nových botičkách Tamaris, když se seznámila s jejich novou schopností. Přišla na náměstí a chtěla ho přejít rovnou čarou do své oblíbené kavárny na rohu, když pocítila, že dlažební kostky "kočičí hlavy" a tenké podpatky nejdou dohromady. Podpatek se zasekl v mezeře - dokonale tam pasoval -, a Aneta si z výšky 175cm kecla na zadek do prachu v bílých kalhotách. Co bolelo víc - pošramocené ego nebo pád?

V půl třetí jely Romana a Michaela z centra tramvají, a v tom návalu lidí se musely mačkat. Dýchat se ani nedalo, okénka být otevřená nemohla, protože venku máme aprílové počasí a pořádně stát se také nedalo. Přestože obě děvčata milují podpatky, v téhle tramvaji se na nich stát zdálo nemožným, neboť řidič byl neurvalý a jeho jízda připomínala styl jízdy v bouracích autíčkách. Do poslední zatáčky měl řidič zelenou a namísto zpomalení si to švihnul, a Romana přistála na hrudi chlápka vedle, šlápla mu na nohu a zjistila, že padesátiletý pán nezná slovo d-e-o-d-o-r-a-n-t.

Parta spolupracovnic se rozhodla uspořádat si večer v místní restauraci dámskou jízdu. Ve čtyřech se posadily ke stolu a objednávaly degustace vín z jejich zásoby. Nakonec si po večeři vychutnávaly i koktejly, když čajová svíčka v červeném stojánku jasně zaplála a plameny vyšlehly přes okraj. Co se stalo? Monika měla v plánu použít párátko, ale vzhledem k alkoholu se jí nepovedlo vzít si jedno zabalené, ale rovnou tři, no a ... ta dvě párátka skončila omylem jako podpalné třísky ve svíčce. Duchem přítomná - spíše nepřítomná - Klára se chopila sousedčiny, Tereziny sklenice, ve které jak se ukázalo nebyla voda. Plamen zaplál a než ho stihly spolupracovnice uhasit, číšník jim přispěchal na pomoc s nechápavým výrazem. Číšník odnesl až-moc-plápolající svíčku a Dominika rychle přikryla vypálený důlek od stojánku svíčky jídelním lístkem.

Pavel se svým synem Pavlem přijel na návštěvu za svou sestrou Anežkou, ale bohužel si zapomněl zabalit trička na domácí nošení - na chalupě se Armani nenosí. A aby mohl alespoň v něčem chodit, prohrabal se v kufru svého syna. Pavel vylezl ven z chalupy v jeho tričko a naprosto ignoroval fakt, že je mu malé v ramenou, tím pádem ho vytahá synovi. Ignoroval i fakt, že mu jeho zakulacené břicho vykukuje z pod dolního lemu trička a tak nějak mu zvýrazňuje partie, které by si měl raději nechávat schované. Panáčka Michelina máme rádi jenom jako obrázek.

Na dovolené se manželé Nestráňovi rozhlíželi po novém apartmánu v Řecku, ke kterému patřil i balkón. Pan Nestráň se šel pokochat výhledem na moře a za malou chvíli ho jeho manželka slyšela křičet: "Tady je nějaká zelenohnědá divná ještěrka!" Paní Nestráňová zavrtěla hlavou a otevřela na posteli kufr, načež volala na manžela: "Tak chvíli počkej a já tě přijdu zachránit."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama