Pravda, lež a to mezi

17. dubna 2015 v 10:10 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Její příběh: Petra třískla dveřmi od ložnice a posadila se na postel. Ten idiot Marián, její manžel, prostě zapomněl, že měli jít na večeři k její matce, která má narozeniny. Jako by mu to neříkala dneska ráno u snídaně! A on jí odpověděl, že jo. Ví to. Věděl to a teď? Přišel domů o 35 minut později a ještě se usmíval jako ten debil! A jako vrchol všeho se zeptal, jestli se někam chystá, když je tak vyfiknutá. Petra padla na posteli na záda a koukala do stropu. Ozvalo se zaklepání na dveře: "Běž pryč!" Zakřičela na něj a hodila na dveře polštář.

Jeho příběh: Marián se díval na dveře a přemítal, jestli to byl polštář, co právě slyšel. Nechápal, o co jí jde. Sice domů přišel pozdě, sakra, vždyť trčel v zácpě! Na třetí bylo napiclé auto a policajti svedli dopravu do jednoho pruhu. "Co se děje?" Zkusil to a odpovědí mu byl další řev: "Ty se ještě ptáš?!" Marián se podrbal na hlavě, ráno bylo všechno v pohodě. Jeho manželka mu udělala snídani a on si četl noviny a okrajově Petře odpovídal, že ano. Sakra! Na co jí řekl ano! Do prdele! Tolik se začetl do ekonomické přílohy, kde psali o propadu a... A do háje. Marián nechal Petru být a odešel se navečeřet.

Pravda a lež:Kdyby Marián přiznal, že ji neposlouchal, a jestli by mu to mohla zopakovat, Petra by po něm vystartovala, že si jí nevšímá a neposlouchá ji. Kdyby mu Petra otevřela dveře a řekla, proč je tak naštvaná, když se konečně dostal domů, musela by si říct, že je jako jiné ženy, které vše musí zopakovat dvakrát. Takhle se Marián uklidí do kuchyně a pak k televizi. Petra ho potrestá mlčením, což on nezaregistruje, a nakonec mu řekne důvod hádky. Mariánovi to po té době bude jedno, už by tu večeři nestihli a on už večeřel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama