Ideální čas pro tajnou misi

21. dubna 2015 v 17:15 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Patrik se převaloval v posteli, a říkal si, že zvládne odolávat. Ale bylo to zbytečné. Sakra! Je chlap a tohle prostě není v jeho povaze. A dost! Překulil se na bok a podíval se na svou drahou polovičku Dominiku, která by spala jako andílek, kdyby neslintala. Což Dominika popírá, protože holky neslintají, že jo.

Nakonec se vyhrabal z postele, a nazul si pantofle. Pak si to rozmyslel, a nechal je u postele. Namísto pantoflí se rozhodl jít bos. Jo, půjde potichu jako nějaká baletka. Do prdele! Bude se doma chovat jako nějakej zloděj. To mu ještě chybělo. Tolik k tomu, co je chlap ochotný přetrpět pro svou ženskou.

Podíval se na hodinky na nočním stolku a poprvé byl vděčnej za svítivej ciferník. Kolikrát na něj nadával, že je to otravný a neusne přitom, a teď? Nedá na něj dopustit. Bylo těsně po dvanácté, to znamená, že odolával asi tři hodiny. No, potěš koště.

Dominika se převalila na druhý bok a v klidu slintala na druhou stranu polštáře. Jasně, že neslintá, uchechtl se Patrik a zavrtěl hlavou. Spala dál a on se tak mohl vyplížit z ložnice. Pro jistotu za sebou zavřel dveře a pomalu se sunul ke svému cíli.

Ještě dva kroky a... Jo! Chtělo se mu zařvat, když nahmatal kliku a otevřel ledničku. Ostré světlo ho zalilo a Patrik se hladově usmíval. To je ono.

Vyndal z ní krůtí šunku a hořčici. Rychle vzal plátek chleba, namazal ho a pak na něj dal pořádnou vrstvu salámu. Ukousl první sousto a blaženě zavřel oči. Ach bože! Jak mu chybělo maso. To se ví, že mu to Dominičino "zdravé jídlo" chutnalo. Jasně, že mu nevadilo, že to neobsahuje maso. Do háje! On není žádnej kůň, aby žral trávu, že jo. Jen správnej chlap a jako takovej chlap potřebuje maso.

Patrik spokojeně přežvykoval a opřel se zadkem o linku. Asi si dá ještě jeden sendvič. A určitě udělá z ledničky svého druhého nejlepšího parťáka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 altermater altermater | 21. dubna 2015 v 17:39 | Reagovat

Hezky napsané. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama