Hra na kočku a myš

7. dubna 2015 v 17:45 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Víte, jak se říká, že my ženy jsme zvědavé a do všeho strkáme nos? Je to pravda, pomyslela si Katy, a s našpulenou pusou sledovala Daniela, který marně potlačoval zvedající se koutky. Není nic horšího než chlap, který si myslí, že překvapení je vždy děsná sranda. Katy frustrovaně zavrčela ledabylou odpověď na Daniela.

Daniel se uchechtl, když zaslechl, jak Katy - ta, co potřebuje mít nad vším kontrolu - se doslova kroutí na sedadle. Jediná věc, kterou si nebyl jistý bylo, jestli se tak kroutí proto, že je nedočkavá nebo by mu raději zaútočila pěstí na obličej. A vzhledem k tomu, že ji znal, vsadil by vše na druhou možnost. Sakra, jak ho bavilo ji provokovat! Jak se to říká? Když kocour není doma, mají myši pré?

"Víš, je to směšné, prostě to vyklop a já pak budu hrát překvapenou." Katy začala smlouvat a držela se, aby po něm nevystartovala a nedonutila ho zpívat.

"Ty se bojíš." Oznámil jí Daniel a tentokrát se nepokoušel skrýt smích.

"To není vtipný." Utrousila Katy a kdyby ho mohla pohledem zabít, byl by teď Daniel mrtvý.

"Ale jo. Je." Daniel si musel přiznat, že má sebevražedné tendence. Moc dobře věděl, co by se mu mohlo stát, zažil to. Jednou. Ale to bylo předtím, než se víc poznali.

Katy se nabroušeně dívala z okýnka a odolávala nutkání vyhodit ten jeho zbožňovaný nový mobil z okýnka.

Daniel se podíval na Katy a její úsměv ho vyděsil víc, než ten den, kdy se Katy pokoušela upéct bábovku, protože prohrála sázku. Zatraceně!

"Danieli," zapředla Katy a vysloužila si jeho tiché zamumlání do prdele!

"Co?" řekl Daniel a doufal, že to vyznělo lhostejně, i když se cítil jako na trní.

"Máš poslední šanci si to rozmyslet." Kdyby to bylo kdykoli jindy, Daniel by strhl volant na stranu a ochotně by souhlasil se sváděcími metodami. Ale ne teď. Na dálnici nemůžete zastavit.

"Ne. Mě nezlomíš." Odhodlaně sevřel volant a Katy stejně odhodlaně jeho stehno.

Motor auta zařval, když se Daniel snažil soustředit na řízení a ne na Katy. Ta ženská byla neuvěřitelná! Její změny nálad nemohl nikdy předvídat.

Katy se usmívala a pak se křenila ještě víc, když jí Daniel popadl za ruku a prudce odstrčil. Cesta do města je dlouhá a ona si hodlá pořádně hrát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nobody Nobody | Web | 7. dubna 2015 v 18:17 | Reagovat

Moc pěkná povídka, upřímně mě pobavila, některé pasáže mi připadají povědomé..Odkud? :D
Jinak děkuji za příjemné počtení! :)

2 Lucie Šišková Lucie Šišková | 7. dubna 2015 v 22:03 | Reagovat

Tohle není první povídka se jmény Katy a Daniel.[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama