22. TIME UNTIME

9. dubna 2015 v 12:29 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Renegade a Kateri, jsou další dvě jména, která Sherrilyn Kenyon spletla dohromady v knize The Time Untime. Děj má tentokráte zaměřuje na indiánskou tématiku, jako tomu bylo u příběhu Sundowna a Abigail v knize The Retribution.

Renegade se stal temným lovcem, kterého se bojí ostatní lovci víc než Zareka, a to je co říct: "Zabiju vás a zatančím si na vašich hrobech." (Zarek, The Dance with the Devil). Ren nemá pouze schopnosti lovce, ale také své vlastní, protože se kdysi kvůli ženě zaprodal démonovi ona ho zradila. A kromě téhle ženy ho zradila i rodina.

Kateri měla vždy zvláštní sny, a o svém dědictví strážkyně nevěděla, dokud se nedostala k Renovi. Temní lovci spolu drží a kdo lépe zvládne situaci než Acheron - atlantský bůh osudu a "zabiják bohů" (doslova), a Ren - polobůh s démonními schopnostmi a temný lovec?

Kateri a Ren to nebudou mít jednoduché, protože ona musí dokázat, že je dost silná, a on musí dokázat všem, že není tím zrádným a bezcitným bastardem. A navíc, můžou vytvořit společný život, když je Renova důvěra v druhé otřesena?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama