Vzkaz v láhvi - Nicholas Sparks

3. března 2015 v 10:05 | Lola Kiss |  Beletrie
Kniha jako vánoční dárek potěší vždycky. A právě tahle byla jednou z nich. Nepsala jsem si seznam Ježíškovi, co si přeju pod stromeček. Kdepak! Na jednoduchou otázku byla jednoduchá odpověď. Kup mi třeba knížku. A voilá!

Vzkaz v láhvi znají všichni, protože stejně jako Zápisník jedné lásky nebo Poslední píseň nebo Bezpečný přístav, je autorem Nicholas Sparks.

Na začátku jsem přemítala, jestli je možné, aby někdo tolik miloval. Komu by se to chtělo dneska věřit, že? Theresa jako každá jiná matka miluje svého syna nade vše, ale chybí jí přítel. Zklamala se v manželovi, a tak se není čemu divit, když dopis vyplavený mořem, upoutá její pozornost. Dotkne se jí tam, kde to nepovažovala za možné.

Garret ztratil svou manželku, ale lásku k ní nikoli. Miluje ji stejně jako první den, a když je na tom nejhůře, píše jí. S Theresou se seznámí "náhodou", a dokud se ve vztahu neposunou dál, Garret nezjistí, proč přijela Theresa na dovolenou právě sem...

V každém detailu, příběhu, postavách si najdeme to něco, co nás okouzlí, díky čemu se cítíme pohnutě. A právě to něco přitahuje pozornost k Sparksově tvorbě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama