Parka aneb stylově ze stáje

20. března 2015 v 9:13 | Lola Kiss |  Co nosit/nenosit
Podívám se do výlohy obchodů v Pláže, jdu si koupit snídani do Lidlu a kouknu do regálu s oblečením Esmara, a bum! Látková bunda s kapucou olemovanou chlupem. A první myšlenka? Zabte mě!

Tahle látková věc, je to nejvíc podobné nevkusnému hadru, že už jen z toho pohledu mě přechází chuť k jídlu. Jo, raději nejíst než běžet na toaletu se zvednutým žaludkem. Vážně, co se na tom lidem líbí? Chcete vypadat jako luxusní homeless people? Do toho.

Setkala jsem se s partičkami, kde tak dávali najevo svůj street style, ale! To není důvod nebo omluva vypadat, jako byste právě vylezli z korby traktorů vašeho souseda z balíkova. Omlouvám se vesnicím, ale tak to funguje.

Chcete do přírody něco pohodlného s hodně kapsami a nemají to být kalhoty? Vezměte si tuhle bundu/kabát = parku. Možná promoknete, ale bude jako pravý horal/sedlák z Horní Dolní.

Můžou být parky příjemné? Co já vím?! Klidně ať jsou, ale do města nepatří. Chcete ukázat, že ovládáte styl: ráno vstanu, něco na sebe natáhnu a stejně vypadám skvěle? Nechte tuhle "věc" doma ve skříni jako kostlivce.

Jedete na víkend na chatu do divočiny, kde dávají lišky dobrou noc? (Babovřesky 3 - tu scénku s liškou nezapomenu :-D) Sbalte parku s sebou a udělejte si přehlídku, co na tom, že jste jediný účastník.

Chraňte dobrý vkus a tyhle věci nechte doma v černočerném koutě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama