Legíny + džíny = džegíny

22. března 2015 v 9:59 | Lola Kiss |  Co nosit/nenosit
Tak je to oficiální. Lidé jsou vynalézaví a zároveň na hlavu. Nestačili tepláky, do kterých jste doma vklouzli po dni stráveném v kostýmku, a mohli relaxovat. Ne, to nestačilo. Museli jsme teplákům dodat něco navíc. Ubrali jsme na volnosti, pozměnili materiál a utáhli je tak, že těsně obepínají nohy i zadek. Ale už to nejsou tepláky, ale legíny.

Legíny jako malá odnož kalhot a příbuzní telpláků odkrývají bezchybně dlouhé nohy a tvarovaný zadek nebo opak, zadek narvaný do o číslo menších legín a nohy, které v balerínách vypadají otekle. Jo, fuj! Hlavní plus legín? Na jaře i na podzim, kdy je teplo leda tak k kalhotách na lyžování, vyřeší věčné dilema - nebude mi zima v šatech? S nimi nikoli. Hurá! :-D

Ani s legínami jsme spokojení nezůstali, tak snadno se natahují, žádné knoflíky, zipy - ach! A co takhle udělat je ještě lepší. Co takhle džíny, které by byly stejné? Jasně, jdeme na to. A na místo skinny džínů tu máme džegíny. Křížence, kterého nosí všichni a milujou ho všichni. Co na tom, že se k nim nenosí pásky a vytáhnou se. Až se to stane, koupíme si nový. Jsou levnější než džíny a pevnější než legíny.

Jak na tom budeme za pár let? Raději to nechci vědět...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama