Já chci, a co chci to dostanu!

19. března 2015 v 9:47 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
S čím se potkáte běžně? Mít možnost hrábnout po tom, po čem toužíte nebo být hodná milá holka? Jestli se rozhodnu pro mít, koupit si něco na sebe nebo vzít si poslední sušenku, stejně budu za potvoru, protože to, co jsem si koupila, si nikdo jiný koupit nemůže (nedostatek peněz), a ta sušenka byla čokoládová (všichni milují čokoládu).

Člověk závidí jako žádný jiný tvor, a tak se není čemu divit, že prahne po věcech, které mají jiní. A protože si řeknou, že oni to mít nemůžou (barák, auta, koně, vesmírnou loď), tak ti, co to mají jsou zlí. Strašně zlí. Ach ti sousedi!

Být hodná nestačí, když jste hodná, nedostanete nějaký dárek nebo nečekanou odměnu. Spíš dostanete - promiňte ten výraz - do huby. Milí lidi jsou fajn, ale nepoužitelní pro svět korupce, lichvářů, pasažérů jezdících na černo, opilců - jak je tady krásně! :-D

Co je lepší? Být hodná a milá a laskavá a hloupoučká, věřit na dobro světa a prince s koněm? Nebo mít realistický pohled na svět, mít zákony džungle v malíčku, rozlišovat podfukáře - potažmo šmejdy - a mít vlastní bílé fáro? Hlasuju pro druhou možnost. Jsem ošklivá potvora? Ne, jsem ta milá potvora.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama