20. Retribution - Sherrilyn Kenyon

5. února 2015 v 8:00 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Tentokráte se autorka zaměřila na další kulturu, konkrétně na kulturu původních obyvatel Ameriky - indiány. Jestli to bylo dobře, nebo ne, ponechám i já na někom jiném. Ale rozhodně to bylo matoucí a snaha o vysvětlení se nesetkala s celkovým pochopením.

Mužskou postavu zastupuje temný lovec Jess Brady, přezdívaný Soumrak. Jako temný lovec je známý hlavně kvůli svému bojovnému nadšení a schopnostem.

Abigail je člověk, vychovaný Apollity, démony, kteří ji do žil vpravili démonní krev, aby se stala jejich zbraní proti temným lovcům. A to se jim také podařilo, dokud se Abby nesetkala se Soumrakem.

Během jejich sbližování se dozvěděli pravdu, která jim změnila pohled na svět. Abby zabila jednoho ze strážců, kteří chránili svět před apokalypsou. Oba tak musí zabránit jejímu plnému propuknutí, tím, že naplní dávné proroctví spojující jejich dva životy.

A jako všechny dobré vztahy, i tady jsou malinké problémy, se kterými musí oba bojovat...

A ještě dovětek, který potěší: Acheron a Tory spolu založili rodinu, a na konci knihy se jim narodil syn, kterému pomohla na svět ach-bože Artemis.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama