Jen ve tvých snech - Cecily von Ziegesar

11. ledna 2015 v 18:17 | Lola Kiss |  Beletrie
Blair se rozhodla strávit léto v Anglii, po boku svého vysněného lorda. V den, kdy si koupila svatební šaty - nikdo ji o ruku nepožádal - zjistila, že ten lord už má svou lady. Nemeškala a hned se rozjela domů, kde ji matka pokárala a donutila ji chudáčka Blair najít si brigádu.

Nate pracuje stále na střeše svého trenéra lacrosu, odpykává si trest a přitom se "skamarádí" s místní dívkou. Jejich vztah, ale nedopadne dobře, Nate si uvědomí, že chce jinou - Blair, už zase.

Dan přestal na oko kouřit a věnoval se zenovému umění a jogínským cvikům kvůli nové holce. Sice spolu nic neměli, ale on si pak uvědomí koho vlastně chce - už zase-, když potká Vanesu a všimne si, že je to holka. Holka, která se mu pořád líbí.

Serena točila film Snídaně u Freda, ale byla neschopná se do role vcítit, dokud se neobjevila její kamarádka Blair, a nepomohla jí. Její herecký partner - zkráceně Thad - se jí velmi líbil, ale než mohlo k něčemu oficiálně dojít, poznala Serena Thadova přítele.

Blair se seznámila se Sereniný sousedem a jiskra přeskočila. Neměla však dlouhého trvání, protože Blair potkala Nata a její hlavička měla učinit rozhodnutí. Koho si vybere?

Jestli tohle mají být lidé připravení na vysokou školu, no potěš! Motají se v tom v kruhu chci toho i toho v době, kdy by měli mít rozhodnuto o svém životě. Jestli se něčím mohou pochlubit, tak jedině svými tučnými konty a vlivem rodičů. A jinak? Zlatá mládež, která svým množstvím voleb neví, co vlastně chce. Nabízí se tedy otázky: vědí vůbec, co od života chtějí? Znají sami sebe?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 11. ledna 2015 v 18:25 | Reagovat

hezky napsané :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama