POZOR Chůze na podpatcích není pro všechny

5. prosince 2014 v 10:44 | Lola Kiss |  Ošklivá pravda
Všechny ženy milují podpatky, ale ne všechny se k tomu přiznají. Jsou ženy, které raději nosí "pohodlné" boty bez podpatku, ale! Všimněte si, že když uvidí někoho v podpatcích, zpozorní.

Podpatky jsou pohodlné, ale musíte vědět, jak je umět nosit. Říct si, dneska chci podpatky, nestačí. Neexistuje kouzelná formulka.

Jak nosit podpatky? Jednoduše. Mějte na paměti, co chcete ten den dělat. Jestli vyrazit na nákupy, ideální volbou jsou do výše 6 centimetrů. Ať to platí o jehlách, platformě, klínku atd.

Nejlegračnější pohled je na dívčiny kolem 12 let, které vypadají, že si půjčily matčiny lodičky a šminky. To rozhodně ne. Pokud na nich neumíte chodit, nelezte na ně.

A pokud se chcete učit? Rozhodně nezkopírujte chůzi modelek na přehlídkovém molu. Nechcete být za idiota. Cvičte a hlavně zpevněte kotníky. Jinak se vám budou nohy "lámat" a to je blé.

Jestliže se vám zapíchne podpatek do díry, nevadí. Jestli ale neumíte přejít přes kočičí hlavy bez toho, aniž by vás někdo musel chytat, není vám pomoci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama