Očima malé holčičky

9. prosince 2014 v 10:05 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Malé děti jsou známé tím, že se ptají dokola, a znovu dokolečka proč, až vám z toho hrabe. Zeptají se na cokoli a kdykoli, a především kdekoli! Ani přecpaná tramvaj není výjimkou pro ztrapnění svého rodiče. Je to tolerováno? Ano, pokud dáme věkovou hranici do sedmi let - s přimhouřenýma očima. Pokud se to týká staršího děcka, tam se nejedná o ztrapnění rodiče, ale o znemožnění rodičovské výchovy.

Nejlepší jsou příběhy ze života. U některých byste si rádi schovali hlavu do písku, a u jiných zase nevíte, co na to říci.

Příklady:

Malá holčička jde s tatínkem na procházku a kolem nich prochází hezky navoněná paní. Holčičce se paní líbí. Má hezké vlasy. Holčička se podívá na tatínka, a zamračeně se zeptá: "Tati, proč se té paní koukáš na zadek?" A neslyší to pouze tatínkovo uši.

Holčička stojí v maminkou u pokladen s vyloženým nákladem, před nimi stojí pán. holčička se zvědavě dívá na pána a pak řekne: "Mami, ten pán si doma nechal vlasy." No, pán si je doma nenechal, byl plešatý.

Malá holčička je s babičkou na procházce a potkají zamilovanou dvojici. Holčička zatáhá babičku za rukáv, ukáže na ně a hrdě povídá: "Babí, oni se pusinkují jako maminka a tatínek. A když se maminka a tatínek pusinkovali, dostali mě."

Tatínek a maminka byli s holčičkou v restauraci na obědě a vedle nich seděla tělnatější dáma. Holčička se na ní pořád dívala a nemohla pochopit, proč je ta paní taková velká. "Mami, ta paní je hrozně tlustá, to bude mít taky dvojčata jako teta?"

Tatínek seděl ve vlaku u okénka a holčička si čmárala do notýsku. Na další stanici si k nim do kupé přisedl pán s batohem na zádech. Holčička zvedla hlavu a strčila do tatínka: "Tatí, ten pán hrozně smrdí, myslíš, že by se měl vykoupat?"

Maminka vzala holčičku na jídlo, a když se usadily ke stolu, musela maminka dojít pro lžíci. Holčička mezitím vstala od stolu a přisedla si vedle k pánovi. Maminka se vrátila a holčička jí usměvavě povídá: "Mamí, ten má lepší oběd než my." A ukousla si knedlík.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alien Alien | Web | 9. prosince 2014 v 12:23 | Reagovat

:D Tento článek mě hodně pobavil. Nejvíc trapné je asi to s tlustou paní :D Zajímalo by mě, jak by se z toho maminka vyvlékla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama