"Já jsem chtěla... Zapomeň na to."

11. prosince 2014 v 7:53 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Anežka se podívala na svého souseda, který se rozvaloval u bazénu a znovu si nadávala. Proč mu to nedokázala říct?! Není žádný srab! Prostě k němu měla jít a povědět mu, že že. Kruci! Ani v duchu to nedokázala.

Zkoprněle zamávala rukou, a cítila se jako blbec. David, její soused se na ni zářivě usmál a zamával, a ona tam stála a nic. Cítila, že je rudá jako by znovu běžela ve škole na čas.

David se skrz brýle koukal na Anežku, a nemohl přestat. Vypadala tak dobře v těch bikinách a kraťasech, odkud jí vykukovaly dlouhé nohy. A ty gumovky! Jo, takhle sekat trávník by mohla i u nich. Sakra! Měl by přestat čučet na debilní béčkové filmy, když jeho sousedka je tak tak. No jo, jsem na tom blbě.

Anežka jezdila se sekačkou pravidelné pruhy a pokaždé přemítala, proč si s Davidem normálně nepromluví. Znají se od dětství!

David na to nechtěl myslet, ale musel. Anežka ho provokovala, a ani o tom nevěděla. Všechny holky ve škole ho chtěly, kluci mu záviděli svaly a Anežka? Nic.

Anežka dosekala trávník a naposled se podívala po očku na Davida. Ach jo! Miluje ho už od šestky, kdy spolu vymýšleli projekt na výtvarku.

David se zvedl z lehátka a skočil do bazénu ochladit se. Možná by měl zkusit ji pozvat, aby si k nim přišla zaplavat. Oni bazén neměli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lili23655 Lili23655 | Web | 11. prosince 2014 v 8:55 | Reagovat

tak nějak o mně :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama