12. Upon the Midnight Clear - Sherrilyn Kenyon

26. prosince 2014 v 14:10 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Světoznámý herec Aiden se odřízl od světa a zůstal ve svém domě v horách. Jeho rodina ho nenáviděla a pokusila se mu sebrat vše, na co si poctivě vydělal. Jeho vlastní bratr ho vydíral, protože mu nikdy nebyla dost štědrost, chtěl vše, co měl Aiden. A tak se rozhodl svého bratra zbavit a povolal na tento úkol démona.

Leta je dcerou bohyně, a je Oneroi, která má za úkol zachránit nevinného člověka, Aidena. Její minulost je bolestivá, protože byla svědkem vyvraždění své rodiny. Následně bojovala za to, aby nikdy nebylo nikomu ublíženo stejně jako jí.

Letiiným úkolem bylo, aby zajistila Aidenovi bezpečí. Což se ukázalo trochu jako problém, protože Aiden je cynický, sarkastický a nelíbí se mu jakýkoli cizí člověk v jeho soukromé rezidenci. Leta a Aiden se špičkují, a ani jeden se nechtějí vzdát svého postu - jsem ten největší cynik na světě. Tuhle hru můžou hrát oba do doby, než démon vyvolaný Aidenovým bratrem prvně zaútočil.

Ve snu, který se zdál Aidenovi se objevil právě tento démon pomsty a Leta mu musela povědět o sobě pravdu. Je bytost z řecké mytologie. Bojovnice. A Aiden? Samozřejmě, že nevěří. Stejně jako nevěří, že by měl ještě nějaké přátele, které by proti němu jeho rodina neotočila.

Leta otřásla jeho světem a on je nucen do svého života pustit lidi, kteří ho mají rádi a také ho Leta musí donutit se znovu otevřít. Aiden naopak Létě dokazuje, že jí může nabídnout i víc než jen kousavé poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama