11. Dream Hunter - Sherrilyn Kenyon

14. prosince 2014 v 15:55 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Megeara je doktorka, jejíž hlavním oborem je antika a konkrétně se zajímá o legendu o Atlantidě. Její otec přišel díky bádání po tomto ostrově o svou reputaci a byl mu ponechán štítek blázen. Megeara se pokouší napravit jeho reputaci a dokázat, že její otec nebyl blázen.

Arik je Skotos, jehož hlavní doménou jsou erotické sny. Během jedné své cesty ve snech lidí objeví Megearu, která ho uchvátí. Setkávají se ve snech dlouho dobu, než dostane Arik varování, aby ji nechal na pokoji. Moc se na ni fixoval. Arik stejně jako ostatní lovci snů nemá emoce, a tak zaprodá duši člověka Hádeovi, aby se mohl dostat za Megearou. Cenou za jeho lidskou podobu byla Megeařina duše, a Arik souhlasil.

Arik očekával, že bude Megeara sejně vášnivá a otevřená jako ve snech, ale pravda na něho dolehla jako těžká palice. Megeara ve skutečném světě byla pravým opakem, emoce držela pod kontrolou.

Megeara si Arika nepouští k tělu a rozhodně s ním nechtěla spát, vždyť ho přece nezná, a to že se podobá tomu chlápkovi Arikosovi ze sna, není důvodem.

Megeara je zaskočená Arikovými způsoby chování, které se pokouší zmírnit jeho bratranec Solin, a je ještě více ohromena, když zjistí o Arikovi pravdu - on je Skotos z mytologie.

Arik nepočítal s tím, že se do Megeary zamiluje, a tak byl pevně odhodlaný nedodržet smlouvu s Hádeem. Nedovolí mu vzít si duši Megeary, obětuje se za ni.

Megeara má jedinou možnost, jak zachránit Arika před Tartarem. Jít do podsvětí a přesvědčit vládce Hádea, aby Arika nechal jít. To udělá jen tehdy, pokud ho opravdu miluje...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama