10. Dark Side of the Moon - Sherrilyn Kenyon

6. prosince 2014 v 13:46 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Ravyn je temný lovec, který kdysi býval Were-Hunterem, napůl člověkem a napůl zvířetem. Svou duši prodal Artemis, protože ho jeho vlastní rodina zavraždila. Po celou dobu, co je temným lovcem se mu nikdy nestalo, aby naletěl na tak jednoduchý trik jako je krásná žena. Ravynova zvířecí podoba je kočkovitá šelma, ale jedna žena najatá démony mu na krk nasadil obojek, který ho uzamkl do podoby malé kočky domácí.

Susan byla žádanou reportérkou do doby než se nechala nachytat a její reputace seriózní novinářky byla pošlapána. Začala tedy pracovat pro plátek, který psal o sci-fi příhodách. Kolik je v tom pravdy netušila do doby, než ji její přítelykně poprosila, aby si domů vzala jednu zvláštní kočku.

Ravyn byl na jednu stranu rád, že ho Susan odnesla a zachránila mu tak krk. Susan z toho na větvi nebyla, že má doma kočku, na kterou je alergická a ještě víc byla rozhozená, když kočce sundala obojek a kočka se proměnila na chlapa.

Ravyn si původně myslel, že je Susan jednou z lidí, kteří temným lovcům pomáhají - Panoš, a tak jí povídá o všem, co se děje. Susan je v šoku a odmítá tomu uvěřit, dokud její byt nezdemolují démoni a lidští policisté, kteří jim pomáhají.

Kromě nastalého zmatku a odhalení Ravynova světa obyčejnému člověku, jsou Susaniny nejbližší přátelé zavražděni, a ona se musí rozhodnout, jestli chce žít jako jedna z pomocníků temných lovců nebo umřít.

To je jen malá špička ledovce, který je vidět. Pod vodou ještě hraje fakt, že Ravyn a Susan se přitahují, vyspí se spolu a pak se jim na rukou objeví znak, že oni dva si byli souzeni. Sudičky vybrali dvě nejvíce nevhodné osoby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama