Nástroje smrti: Město z popela - Cassandra Clare

8. listopadu 2014 v 18:03 | Lola Kiss |  Beletrie
Víte, tak nějak jsem očekávala, že se děj posune kupředu, ale jediný děj se odehrál mezi Clary a Jacem. Ujasnili si, že budou jen bratr a sestra. Chtěli to tak oba?

Clary se zapletla se Simonem, začali spolu chodit.

Jace se bránil být jí bratrem a dával to najevo. Jak to dopadlo? Clary se na konci knihy rozhodla, že chce být s Jacem. Simon se s Clary rozešel a řekl, že ona ho nemiluje tak jako on ji. Jace však Clary předběhl s oznámením, že bude jen jejím bratrem.

Velká změna se stala se Simonem, stal se z něho upír, z části kvůli jeho blbosti. A aby toho nebylo málo, během velké bitvy, kterou ukončila Clary a její moc tvořit nové runy, Jace zachránil Simona před smrtí svou krví a vedlejším efektem je Simonova odolnost vůči slunci.

Jace vyšetřovala komisařka z hlavního města nefilim, a díky útěku z vězení, kam komisařka Jace dočasně zavřela, Jace objevil své nadlidské schopnosti.

A Valentýn? Pohár smrti mu nestačil a získal k němu i Meč, který hodlá použít pro své plány. Zatím mu plány vychází dobře.

Claryina matka leží v nemocnici, a neprobouzí se. Je v tom magie a jedna její stará známá, dodala Clary naději na její zotavení. Také Luke přiznal, že její matku miluje, i když ona ho nejspíš nemiluje stejným způsobem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama