Nástroje smrti Město padlých andělů

19. listopadu 2014 v 19:10 | Lola Kiss |  Beletrie
Čtvrtý díl z šesti dílné ságy o světě lovců stínů a démonů. Tentokráte není hlavní postava Clary, ale o první místo se dělí se Simonem a jeho trablemi. Změna? Ano a velká.

Clary chodí s Jacem, ale ten se jí začíná vyhýbat, protože se mu zdají noční můry, kde ztrácí Clary.

Simone chodí se dvěma holkama najednou - s Isabelou, lovkyní stínů a s Maiou, vlkodlačicí. A aby toho nebylo málo, musel odejít z domu a jeho novým spolubydlícím se stal vlkodlak.

Luke a Jocelyn, Claryiina matka, chystají svatbu!

Yup, vypadá to přesně tak, jak má. Ovšem věci nejsou nikdy tak dobré jak se na první pohled jeví. A je jen otázkou, kolik toho je čtenář ochoten přijmout, do jaké míry souhlasí se zvraty v dějové linii. Chybí vždy jen malý kousek, po kterém si řeknete: "A dost! Tohle už je blbost." A knihu odložíte stranou a přestanete ji číst.

Čtvrtý díl je hodně právě o tomhle. Tlačit na pilu u čtenářů je velmi riskantní podnik, a nemohu říct, že bych to schvalovala. Ano, výsledky mohou být i pozitivní, ale... Samotné ale stačí upozornit, že něco není v pořádku. Chůze po ledu je stejně nebezpečná jako vytváření příběhu a propojování osudů. Uděláte jeden nepatrný pohyb v místě, kde je led tenčí a skončíte pod hladinou. Záchranné lano nemusí být vždy po ruce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama