Manželská zkouška - Jennifer Probst

17. listopadu 2014 v 10:49 | Lola Kiss |  Beletrie
Jennifer Probst a její 4 díl ze série o manželství. I tentokráte se ženská hlavní role nachází v rodině Conteových. Je jí Julietta, sestra Cariny a Michaela. Její největší radostí je firma, která prosperuje na úkor jejího osobního života. Jako workoholička to nemá jednoduché a co se mužů týče, žádný ji nedokázal přimět myslet na něco jiného než na odbyt a trh.

Sawyer Wells, nejlepší kamarád Maxe - manžela Cariny -, patří k lidem, co nevěří na lásku, ale na tělesné potěšení, vidí v lidech spíše negativní stránku a dobrota neexistuje.

Obě postavy svede dohromady spolupráce firem. A stejně tak jako Julietta, tak i Sawyer, jsou mistři ve svém oboru - neústupní, inteligentní, přímí a upřímní. Žádné téma pro ně není tabu.

Jediný, kdo viděl, že se ti dva k sobě hodí, byla paní Conteová. Už zase zasahovala. (Poprvé u Michaela a Maggie, pak u Cariny a Maxe.)

Vztahy vůbec nejsou jednoduché, takže musí překonat Sawyerovo zděšení nad slovy jako láska a rodina, a Juliettino odmítání odevzdat se někomu.

Btw, pokud se někomu líbí téma z 50 odstínů, vězte, že Sawyerova minulost a Juliettiny tendence k pokoře přinášejí nový rozměr.


Ukázka z testu:

"Nechte toho." Trhla bradou na stranu. "Dohodli jsme se, že se budeme držet pouze byznysu."

Zvedl dlaň. "Promiňte. Máte na tváři máslo. Chtěl jsem vám ho setřít."

Sklonila hlavu, aby skryla slabý ruměnec, a popadla ubrousek. Zaznamenala, že se znovu zatvářil trochu pobaveně. Jako by mu na ní záleželo. Ne, to si jenom namlouvá. Spíš jako by byl nad veškeré city povznesen a s úsměvem ji studoval. "Tak jaký problém se vyskytl s tou smlouvou?" zeptala se.

"Část B, odstavec tři. Zapomněla jste ho parafovat."

Chvilku na něj beze slova zírala. "Vy jste mi zavolal a vnutil se mi kvůli takové prkotině? Právníci by to vyřešili za vteřinu."

"Rád dělám všechno sám. Ve všech ohledech."

Julietta pohrdavě sykla. "Kam na ty hlášky chodíte? Konverzace s vámi je jako cesta přes minové pole a vždycky vede k sexu."

To ho dostalo. Zvedl obočí a poposedl. "Je na něm něco špatného?"

Nedokázala si pomoct. Tvářil se vyzývavě a bylo zjevné, že pracovní záležitosti využil jako záminku, aby ji mohl obtěžovat. Pomaličku se k němu přisunula, až měla tvář jen několik centimetrů od jeho. Ostře se nadechl. Ucítila mátu, cukr a hřích a mimoděk si olízla dolní ret. Unikl mu slabounký sten. Položila mu ruku na tvrdé stehno a stiskla. "Vůbec nic. Za vhodných okolností."

"A tyhle nejsou?" opáčil chraptivě, jako když skřípe štěrk.

Přidušeně se zasmála. "Pracujeme spolu, takže nic takového nepřipadá v úvahu."

"Technicky vzato nepracujeme. Ta smlouva je neplatná, protože jste ji neparafovala."

Pomalu přesunula ruku k přezce pásku a vklouzla pod koženou bundu. Začala se bavit. Jen zřídkakdy nějakého muže vyprovokovala a pak ho nechala být, ale tenhle nutně potřeboval dostat za vyučenou. Svaly na břiše mu pod její dlaní ztuhly a jantarové oči potemněly. "Pořád ještě nepřipadá v úvahu."

"Můžete mi říct proč?"

Spokojeně a trochu lascivně se usmála. "Chlap s největšími koulemi vždycky nevyhraje."

Zamumlal nějakou kletbu. "A kdo tedy?"

Julietta stiskla rty. "Ten, kdo dojde až do cíle."

Zachvěla se zadostiučiněním. Tenhle dvojsmysl se vám líbí, pane Wellsi? Opojená radostí, že měla poslední slovo, se začala z nebezpečné zóny stahovat.

Pozdě.

Vrhl se na ni tak rychle, že neměla šanci. Zdvihl ji z lavičky jako pírko, sotva stačila zalapat po dechu, a posadil si ji na klín. Ruce jí držel přitisknuté k bokům, takže málem ztratila rovnováhu. Instinktivně se začala bránit, ale choval se naprosto klidně, a tak toho brzy nechala.

Udělala vážnou chybu.

A teď za ni zaplatí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama