8. Sins of the Night - Sherrilyn Kenyon

20. listopadu 2014 v 12:41 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Kdo by to byl řekl, že Acheron, vůdce temných lovců, má přítele, který o něm ví víc než jiní. Alexion byl jeden z prvních temných lovců, a byl přiveden zpět k životu Acheronem, aby se Alexion nemusel navěky brouzdat světem stínů. Bohužel to nevyšlo podle plánu a Alexion se stal zavislým na Acheronovi.

V městě, kde se hromadili démoni a schválně štvali temné lovce proti Acheronovi, Alexion zahlédl temnou lovkyni, která ho upoutala. Acheron mu dovolil jet za ní a napravit škody, které se démoni rozhodli napáchat - potlačit vzpouru proti Acheronovi.

Alexion se s dočasným lidským tělem seznámil s Danger, temnou lovkyní, která v něm něco probudila. Prvním Dangeřiným instinktem bylo nevěřit Alexionovi, který se prohlašoval za Acheronova osobního strážce. Kromě nedůvěry musí také zabránit temným lovcům, aby se stali tím, proč on byl ve skutečnosti tady. Jeho hlavní prací bylo popravovat ty, kteří porušili pravdila.

Danger si je dobře vědoma, že ji to k Alexionovi táhne, ale nehodlá tomu podlehnout. Sama nevěděla proč, ale měla pocit, že by se od něho měla držet dál. A jak to tak bývá rozum nejde ruku v ruce s city - takže Danger i Alexion se snaží bránit podlehnutí.

Kromě problému s důvěrou se k tomu přidal i fakt, že Danger nechce znovu prožít minulost a Alexion je zmatený pocity, které předtím potlačoval nebo je dokázal jednoduše nemít. A jeho dočasné tělo? Co se stane s Danger, která je temný lovec a Alexion bývalý stín? Může to mít dobrý konec?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama