15,5. Shadow of the Moon - Sherrilyn Kenyon

1. listopadu 2014 v 17:50 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Jedná se o krátkou novelu, která se týká bratra Vanea a Fanga, kousavého Furyho.

Fury vyrůstal v matčině klanu, kde byla pravá forma Were-Hunterů člověk. V pubertě se ale Furyho pravá podoba ukázala jako vlčí, a jeho rodina ho odsoudila k smrti. Největší ránu mu zasadila jeho kamarádka Angelia.

Angelia spolu s Darem, dalším ze svého klanu, dostali za úkol popravit smečku lvů, kteří nebyli jako oni - hlavní formou lidé. Jaké je překvapení, když narazí na Furyho, živého.

Dare je Furyho bratr, a i tak rozhodně neváhá ho omráčit, svázat, unést a mučit, aby mu prozradil, jak působí zbraň, kterou použili na lvy. Fury odmítá mluvit, a když ho chtějí dál mučit, Angelia to nevydrží a odnese ho.

Fury je rozzuřený, ale nikdy by Angelianě neublížil. Proto využije svou moc, nasadí Angelie obojek na spoutání sil a teleportuje je do domu jeho bratra Vanea.

A zatímco Fury leží v posteli a zotavuje se, Angelia má možnost poznat, že vlci nejsou takoví, jak jí bylo řečeno. A to není jediné, co si uvědomí. Její city k Furymu z dětství přetrvaly, ale zůstává otázkou, jak zareaguje Fury, kterého před stovkami let bodla do hrudi, doslova.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama