19. No Mercy - Sherrilyn Kenyon

26. října 2014 v 19:27 | Lola Kiss |  Zahraniční literatura
Kniha je stále řazena do série The Dark Hunters, v češtině známé jako Temní lovci. Prozatím v ČR vyšly tři díly Milenec snů, Noční rozkoše a Noční objetí.

Příběh se týká Deva a Sam. Dev žije se svými sourozenci a jejich partnery v baru/restauraci/domově Útočiště, které bylo místem pro nadpřirozené bytosti, místem, kde jakákoliv forma násilí není akceptována.

Deveraux zkráceně Dev, stejně jako jeho rodina patří do skupiny Were-Hunters, napůl zvíře a napůl člověk. Žijí v lidské formě, ale mohou se měnit do zvířecí podoby. Dev je z druhé poloviny medvěd.

Samia alias Sam je Temná lovkyně, která prodala svou duši bohyni Artemis před více než 500-ti sty lety. Původně byla Amazonka, takže její setkání s Devem je rozprouděno jeho jasnými úmysly dostat ji a její přímou a otevřenou odpovědí, že není proti.

Oba se přitahují a bojovat s tím nemá cenu. Dev jako Were-Hunter musí přijmout rozhodnutí Sudiček, které vybírají pro jeho rasy celoživotního partnera. A tímse stala Sam.

K jejich smůle měly Sudičky důvod, proč je svedly dohromady. Sam zabila démona, který povraždil její rodinu, a ten démon měl bratra, který našel svou pomstu u rozhodnutí Sudiček.

Dev musí Sam ochránit a přesvědčit, aby ho přijala za partnera a Sam musí překonat strach, že si pustí někoho blíž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama