1. Milenec snů - Sherrilyn Kenyon

28. října 2014 v 10:57 | Lola Kiss |  Beletrie
Další knížka pro relax a pro věc, která se nazývá nepřemýšlení nad složitým dějem. Ale jedno navíc to má, a sice řeckou mytologii. Ano, přesně to pravé pro mě. Řečtí bohové, Olymp, mýty... Ach ano, zapomněla jsem se zmínit, že se jedná o "červenou" literaturu, takže o milostné scény není nouze.

Autorkou je Sherrilyn Kenyon, která vydává své knihy také pod pseudonymem

A o čem je kniha? Řecký generál, jehož matkou je Afrodita, takže kromě vojenské funkce je to i polobůh. Byl proklet svým bratrem a uvězněn do knihy jako sexuální otrok, odkud ho mohla vyvolat jakákoliv žena. A jak to s postavou poloboha dopadlo?

Julian Makedonský byl vyvolán dr. Grace Alexandrovou, která byla v šoku, když se před ní objevil - na podobné věci nevěřila. Samozřejmě je oba čekala mnohá úskalí a problémy, protože se ho Grace rozhodla ho osvobodit. A nic není tak snadné, když máte v patách naštvaného boha, a další příbuzné z milencovy strany, kteří nejsou ničím menším než bohy.

A konec? Happy end. Grace osvobodí Juliána, ten se usmíří se svou matkou Afroditou a dostane jako dar bohatství z minulého života generála a také titul z vysoké školy. A jaký předmět bude vyučovat? Dějiny starého Řecka a Říma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama