Manželský omyl - Jennifer Probst

12. října 2014 v 8:58 | Lola Kiss |  Beletrie
Třetí díl od Jennifer Probst, který je veden pod tématem - manželství a štěstí. Nese název Manželský omyl , který odpovídá prvním pocitům hlavní hrdinky po té, co se musela provdat.

Max je nejlepším kamarádem hraběte Michaela, a pracuje v jedné z rodinných firem jako ředitel.

Carina je nejmladší Michaelovou sestrou a také nejvíc citlivá a důvěřivá. Na popud své rodiny vystudovala ekonomiku, a svého talentu pro malování se vzdala.

Po škole nastoupila do rodinné firmy, kde ji měl mít na starosti Max. Jaké bylo jeho překvapení, když na místo malého, přecitlivělého děvčátka přišla dospělá a vyrovnaná žena.

Carina byla do Maxe zamilovaná už jako malá holka, ale Max se na ni díval jako na sestru. Teď se však jeho pohled změnil.

Netrvalo dlouho a Max si uvědomil, že se mu Carina líbí víc, než by měla. Carina vůči němu není lhostejná a je rozhodnutá se s ním vyspat. Chce začít žít.

Na obchodní cestě se spolu opravdu vyspí, ale hned ráno je v posteli najde Carinina matka a koná se svatba.

Carina je nešťastná a Max se cítí podivně spokojeně. Musí přijít na to, jak získat svou vášnivou manželku zpět.

Ukázka:

Otočil knoflíkem na dveřích a otevřel je. "Carino?"

Zůstal na ni zírat s otevřenými ústy. Tenké promočené šaty se jí lepily na tělo, rozcuchané kudrnaté vlasy jí visely kolem tváře a celá se třásla. Neměla střevíce a bosýma nohama s rudě nalakovanými nehty stála v kaluži vody. Natáhl ruku, aby ji vzal dál, ale pohled na její obličej ho úplně ochromil.

Zuřila.

Oči jí svítily jako starověké bohyni pomsty, bradu zvedla bojovně vzhůru, rty tiskla pevně k sobě a ruce měla zaťaté v pěst. Oddychovala namáhavě, jako by právě absolvovala deset koleček v ringu s Rockym Balbou.

"Ty hajzle!"

A sakra.

Na chviličku zaváhal, ale pak zaklel, popadl ji za zápěstí a vtáhl ji dovnitř.

Odstrčila mu ruce a zamračila se na něj. Z šatů jí kapala voda. "Jak se opovažuješ míchat se mi do milostného života?" zasyčela. "Zrovna ty! Vždyť ty bys vztah nepoznal, ani kdyby tě kousl do zadku!"

"Jen jsem tě chránil." Max zachoval rozvahu a snažil se mluvit klidně a rozumně. Když bude logicky argumentovat a řekne jí, že o ni měl strach, Carina se uklidní a u krbu to pak můžou probrat. Nejdřív ji ale musí objasnit, proč zasáhl. "Edward vážný vztah nehledá a já nechtěl, abys měla zítra ráno čeho liovat. Zasluhuješ víc než nějakou krátkou avantýru."

Jeho vysvětlení ji kupodivu rozzuřilo ještě víc, tvář jí nádherně zčervenala a roztřásla se hněvem. Pod morkými šaty se zřetelně rýsovaly všechny křivky a ztuhlé bradavky se snažily prodrat se ven. V Maxovi se vzbouřila krev, okamžitě dostal erekci a matně si uvědomil, že pod tenkými šortkami je to jasně vidět.

"I když se známe odjakživa, do mých záležitostí nemáš co mluvit!" Přistoupila k němu, zabušila mu pěstmi do prsou a stoupla si na špičky. "To, co si zasluhuju, je jedna noc sexu," procedila. "Chceš mi ji zakázat? Nedovolíš mi poznat, co si sám dopřáváš? Nejsem porcelánová panenka, která sedí na poličce a s kterou se musí zacházet opatrně, aby se nerozbila. Jsem z masa a krve a chci poznat divokou vášeň a slast."

Jasněji se už vyjádřit nemohla. Měl pocit, že mu penis šortky protrhne, a z vůně deště, kokosu a ženskosti se mu začala točit hlava. Málem těm pocitům podlehl, ale její další slova ho vrátila do reality.

"Vyděsils ho tolik, že se mě neodvážil dotknout."

"V tom případě jsem udělal dobře. Muž, který se nedokáže vzepřít tomu, kdo mu stojí v cestě, nestojí za to, abys s ním ztrácela čas."

"Ty arogantní blbče, přestaň ho soudit. Jsi jeho šéf a přesvědčils ho, že jsem vyděšená panna, která se bojí každého fyzického kontaktu."

Když ho strčila do prsou, kromě vzrušení v něm vzkypěl i hněv. "A to přesně jsi, ne? Na panenství není nic špatného. Chceš ho dát prvnímu chlapovi, který se namane?"

"Ano!" zavrčela podrážděně. "Dovol, abych ti sdělila, že jsem už dělala spoustu věcí, které bys do mě nikdy neřekl. Možná tě to překvapí, ale líbily se mi, chci ještě víc, a jestli se rozhodnu vyspat se s každým hezkým zaměstnancem v celé pitomé firmě, rozhodně mě nezastavíš. Nemáš na to právo."

Její slova zůstala viset ve vzduchu jako nevyřčená výzva. Probudil se v něm alfa samec a na slušnost i zdvořilost zapomněl. Carina se třásla napětím, které každou chvíli hrozilo vybuchnout, a on chtěl být ten, kdo zapálí roznětku.

Musel sebrat veškeré sebeovládání, aby jí dal ještě poslední šanci.

"Dobře, tak jsi velká holka, která se může sama rozhodovat. Fajn. Podle mého se řítíš do neštěstí, ale už se ti do ničeho nebudu plést. Běž domů a chovej se jako dospělá."

Zadržel dech. Upřela na něj hnědé oči a zřejmě poznala, že se drží jen z posledních sil, protože kousíček couvla a mlčky si ho začala prohlížet.

Potom se usmála. "Jdi do hajzlu, Maxi. S tebou jsem skončila."

Zmocnilo se ho obrovské uspokojení a bez výčitek svědomí se vrhl do propasti.

Chytil ji kolem pasu, zdvihl si ji na prsa, udělala s ní tři kroky a opřel ji o dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama