Manželská smlouva - Jennifer Probst

11. října 2014 v 10:15 | Lola Kiss |  Beletrie
První díl, který sklidil úspěch nejen přes kontinent v USA, ale také v České republice. Manželská smlouva vypráví o dvou mladých lidech, kteří si pomůžou vyřešit své problémy. Nick by rád převzal vedení firmy, ale podmínkou jeho strýce je, aby se oženil. Alexa chce pomoci rodičům s penězi kvůli jejich domu. Řešení oběma nabídne Nickova sestra a Alexina kamarádka, Maggie.

Alexe se to zdá jako hloupý návrh vzít si Nicka za manžela jen formálně, ale banka jí odmítne půjčku, a ona souhlasí. Nick z toho zprvu také není nadšený, ale i on souhlasí a nechá připravit smlouvu, podle níž bude jejich manželství především na papíře. S čím ani jeden nepočítal, byl výsledek jejich prvního setkání po tolika letech. Rozhodně to nebude tak, jak si každý na začátku myslel.

Alexině rodině se rychlá svatba nepozdávala, ale nakonec měli jejich požehnání a podporu.

Jenomže když se dva lidé přitahují, a jsou spolu v jednom domě, smlouva jde stranou. Alexa a Nick mají protichůdné povahy, ale přesto mají i společné rysy. Alexu vytáčí Nickův klidný život bez dobrodružství, a Nick dostává kopřivku pokaždé, kdy Alexa jedná impulzivně.

Aby jejich situace nebyla jednoduchá, oba se zamotají do jejich pouze "postelového" vztahu.

Ukázka:

Postavila se na špičky a chytila ho za rukávy. Přes látku se mu do pokožky zaryly její nehty. "Koukej to napravit," utrousila.

"Co mám podle tebe dělat?"

Zamrkala a pak ze sebe s roztřesenými rty vypravila: "Něco, krucinál! Dokaž mému otci, že budeme mít skutečné manželství, nebo..."

"Alexo?" Z chodby zalétla do otevřených dveří ozvěna jejího jména. Matka jemným, ale znepokojeným hlasem zjišťovala, jestli jsou v pořádku.

"Jde sem," zašeptal Nick.

"Já vím - nejspíš nás slyšela, jak se hádáme. Udělej něco!"

"Co?"

"Cokoli!"

"Fajn!" Chytil ji kolem pasu, přitáhl si ji k sobě a sklonil hlavu. Zmocnil se jejích úst a přitom ji rukama objal tak pevně, že se tiskli jeden k druhému, bok k boku, stehno ke stehnu, ňadra k hrudi.

Ostře vydechla a zakymácela se, protože jí nohy vypověděly službu. Očekávala upjatý umírněný polibek, který by její matce dokázal, že jsou milenci. Místo toho dostala příval žhavého testosteronu a primitivní sexuální energie. Cítila tlak jeho horkých rtů a okusujících zubů. Jazykem plenil její ústa, a když jí rukou podepřel záda a mírně ji zaklonil, připravil ji o poslední kapku odhodlání.

Pevně se ho držela a jeho vpád oplácela. Byla natolik vyhladovělá po jeho dotyku, že se opájela jeho mužnou vůní a užívala si dotyk jeho pevného těla. Spaloval je žár a hrozilo, že je zvířecí půdy doženou k šílenství.

Když hrdelně zasténala, vklouzl prsty do jejích hustých vlasů a pokračoval ve smyslové invazi. Ňadra jí ztěžkla a mezi stejný pulzovalo tekuté horko.

"Alexo, chtěla jsem... Ach!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama