ZATRACENÉ VZPOMÍNKY

1. září 2014 v 7:45 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Kdyby nám z hlavy vypadlo alespoň pár vzpomínek, mohu říci, že bychom se cítili lépe. Volněji. A nemuseli si připomínat ne zrovna slavné chvilky, kdy jsme byli za hvězdu.

Nevěříte? Řekněme, že pištět kvůli pavoukovi, který vám přelezl po ruce není dospělé. A to především z prostého důvodu - chvástali jste se, že se pavouků nebojíte. Být hrdinkou před klukem, který se vám líbí, se nemusí vyplatit.

A nebo znáte tohle? Ve vnitřních bazénech pro veřejnost jsou úžasné sauny. A jednou by vás mohlo napadnout, propašovat láhev Metaxi. Upřímně, nedělejte to. Je pravda, že dokud jste uvnitř, alkohol působí rychleji, ale když vylezete, tak se poblejete. Neexistuje nic lepšího než vylézt před bandu cizích lidí, a pak se s kamarády dělit o jeden záchod.

A to není vše. Sranda je, když někdo vymyslí úplně stupidní nápad, a vy se tomu smějete. A jaký to byl nápad? Vozit se po ulicích v kontejneru na odpadky. Jestli to bylo vtipné? Ano. Jestli to stálo za to? Ano do té doby, než vyfasujete od místního poldy pokutu na 1000,-Kč.

A jestli myslíte, že horší to být nemůže, tak ano. Ale víc toho neprozradím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama