Protože znám svou cenu - Cecily von ziegesar

2. září 2014 v 10:20 | Lola Kiss |  Beletrie
Ale ale ale. Na obzoru se rýsují nové postavy a nové trable. A kdo je na vině? Všichni. V téhle knize nezůstane nikdo s čistým štítem. A ideální slovo? Hříšníci.

Serena se dala do kupy s Aaronem, ale klidně na něj zapomene. Pokud je středem pozornosti, nikoho jiného nepotřebuje. Serena se chová jako malá holčička, a ne, není to roztomilé. A Aaron? Rozešli se, respektive on s ní.

Blair se ostříhala podle Audrey Hepburn -ano! - ale pak se v záchvatu žalu, nechutenství a zhroucení svého filmového světa chopila nůžek. Šmik! Vlásky mizí. A důvod? Hledala vzplanutí u otcova kamaráda z Yalu, třicet osm let a ženatý. Hlavní problém nastal, Blair se totiž seznámila s jeho dcerou na stejné škole.

Dan se vyspal s Vanessou. Otiskli mu báseň v časopise The New Yorker, a na slavnostní akci, kam ho pozvala manažerka - jeho báseň "Kurvy" měla úspěch - potkal děsnou holku a podvedl s ní Vanessu. Několikrát.

Vanessa stejný večer, kdy měl Dan oslavu, prožívala vlastní úspěch svého krátkého filmu, použitém při módní přehlídce. A flirtovat s kluky? Zelená.

A jak to s Vanessou a Danem dopadlo? Vanessa zašla potají na Danovo vystoupení a uviděla ho v akci, s tou žlutozubou holkou. Tomu se tedy říká bomba, zvlášť pokud to celé natáčela na kameru.

A malá Jenny? S novou kamarádkou zažila lesbický polibek, ale ona je na kluky. Kamarádka Elise má smůlu. Jako důkaz je toho Jennynin nový objev, kluk jménem Leo.

Natě skončil v léčebně kvůli koupi marihuany, a navíc se doopravdy začal léčit - vlastním způsobem. A koho tam nepotkal? Další novou postavu Georginu Sparkovou. Jestli se ti dva dají dohromady? Jdou tím správným směrem.

Blair se snažila znovu navázat vztah s Natem, ale uviděla ho s Georgie, když se nechala zapsat na tu samou léčebnou kliniku jako Nate. Jak to dopadlo? Blair ze sebe vysypala celý příběh své rodiny a také novinku - zvracení vyvolané stresem. Cože to? Slovo bulimie jednoduše odmítla vyslovit, to by bylo pod její úroveň.

Serena a Blair měly další neshody, ale nakonec to byla právě Serena, která jela pro Blair do léčebny. Blair si vybrala Serenu jako vzor pro obnovu své slávy, takže neváhala zavolat, aby ji Serena vyzvedla na ne-zrovna-lázeňském-pobytu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama