NIKDO NENÍ LEPŠÍ

6. září 2014 v 18:10 | Lola Kiss |  Beletrie
Ach ano. Je to tady. Poslední ročník střední školy, kdy se všichni dozví přijetí na své vysněné vysoké. Blair musela čekat velmi dlouho, než ji přišlo oznámení, že je přijata na Yale.

Serena, která se celou dobu plácala mezi starým já a pokusy o nové já, to nakonec rozčísla na maturitním předvečírku, kde se líbala s Natem. Blair je našla, a potvrdil se oficiální rozchod mezi nimi. A co udělala? Skočila nahatá do bazénu, ignorujíce okolí. S Natem nechodí a se Serenou nejsou kamarádky. Jedno mají společné - Yale.

Nate, který měl Blair a představoval si s ní budoucnost, to zkazil. Zase. Zhulil se, sebral otcovu loď a partů svých pařičů se zelenou zásobou, a odjeli na moře směr Bermudy. A jestli Nata doprovázela nějaká dívka? Ano, chorobná pronásledovatelka Lexie.

Vanessa si našla nového přítele - Aarona -, seznámila se s ním díky Blair, své nové spolubydlící. Jak k tomu došlo? Poslední rok vytváří nová pravidla. Eleanor nechala bydlet v hotelu, nevěděla o tom. To se ovšem dobře nevyjímá pro příchod na univerzitu, takže proč se nenastěhovat k holohlavé Vanesse?

Dan se stal zpěvákem skupiny The Raves na pouhý jeden večer, a nenahradil ho nikdy jiný než jeho malá sestřička Jenny. Jak rychle Dan vystoupal, stejným tempem spadl dolů. Ani jeho smysl pro nově nalezenou módu a péči o vlasy mu nevydržel.

Jenny je slavná a neváhá to dávat najevo. Je jí jedno, jaký bude mít malér, hlavně když se o ní mluví a půjde na svůj vysněný internát. Podpoří ji její otec Rufus?

Vidět seriál a číst knihu je jako pozorovat vodu a olej. Jsou si podobné, ale tím to asi končí. Obě jsou kapaliny, ale s různými vlastnostmi. Uvidíme, co přinesou další díly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama