Chci jedině tebe - Cecily von Ziegesar

3. září 2014 v 17:00 | Lola Kiss |  Beletrie
Další díl a další tak trochu (ne)známé zvraty.

Chuck Bass se nedostal na žádnou univerzitu, a to má nejvlivnější a nejbohatší rodiče. V životě má jasno, kým je, ale v otázce čeho by měl dosáhnout, tápe. Divíte se? Co byste mohli chtít, když už vše máte. Ale hlavu vzhůru, povedlo se mi dostat na vojenskou škola, no páni.

Vanessa bydlela s Danem, když její sestra Ruby odjela na osmiměsíční turné. Ale chyba lávky, Vanessa nepoznala squatterku Tiphany a její fretku, takže ji klidně nechala bydlet u sebe v bytě. Zjistila to na oslavě svých narozenin, kdy ji varovala telefonem její sestra. Ouha!

Dan byl na večírku opilý a neschopný myslet, zpíval s kapelou The Raven své básně, pardon písně. Problém je, že jeho vztah s Vanessou se ocitl, že by u konce?

Jenny se rozhodla změnit a zamířila svou pozornost na modeling. A kdo jiný ji lépe pomůže než Serena. První focení Jenny přenesla je těžko přes srdce, ale pak se Serenou fotily společně a ejhle - malá Jenny se cítí na to být hvězdou.

Chuck se na večírku u Vanessy opil a domů si kromě Tiphany odvedl i děvčata z Georgetownu. Asi nebude na kluky, zdá se.

Blair se pohádala se Serenou i Natem, oba se dostali na Yale, jen Blair se dostala na seznam čekatelů. Aspoň se dočkala své malé sestřičky, pojmenované Yale. Doktor, který u toho byl napsal Blair doporučení, hádejte kam - na Yale. Uvidíme...

Nate se chystal na večírek k Vanesse, a před vchodem na razil na Blair. Ta měla zpátky své vlasy a nepořezané nohy, pozůstatky z divokého a špatného výletu v Georgetownu zapomenuty. Nate a Blair se rozhodli odejít spolu a skončili spolu i v posteli. Tentokráte žádné vyrušení neproběhlo.

A Serena? Zamilovaná do škol i do jejich průvodců a zpěváků. Takže má lásky hodně, ale kdo je ten pravý? Rozpomene se Serena nakonec a bude se chovat rozumně?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama