Ty víš, že mě miluješ - Cecily von Ziegesar

11. května 2014 v 12:50 | Lola Kiss |  Beletrie
Cecily von Ziegesarová

Už je to tak. Propadla jsem gossip girl a přečetla další díl. Doslova jsem ho přelouskala za jeden den, protože se to čte samo.

Je něco nového? Samozřejmě. Blair a Nate se stále nedočkali společně strávené noci, a ani nedočkají, protože Blair viděla Nata jak se líbá s Danovou mladší sestřičkou Jenny - vlastně teď Jennifer.

Serena si uvědomila, že Danova náklonost, kterou jí projevuje, je přinejmenším úchylná. Danovo srdíčko je zlomené, protože Serena ho nevidí stejně jako on ji, ale to však nepotrvá dlouho.

Na svatbě Eleanor a Cyruse uvidí Serena Dana s Vanessou, kteří se k sobě velmi mají. Dan popré viděl Vanessu jako holku - úžasné, co dokážou šaty a trocha make-upu.

Copak jen bude s Vanessiným klukem Clarkem, barmanem z Brooklynu?

Blair, která spatřila Nata v objetí s Jenny, se na záchodcích sesypala a nebyla sama, kdo se k ní přidal. Její bývalá nejlepší kamarádka Serena se objevila. A jak dopadl jejich společně strávený čas na záchodcích? Přátelství je obnoveno a bývalé neshody a nenávist jsou zapomenuty.

Nate a Serena jsou "kamarádi", Vanessa a Dan se dostávají na první opravdové rande, Blair má zpět svou kamarádku a nového nevlastního bratra, Cyrusova syna, Aarona. A aby toho nebylo málo, v jejich bytě se roztahuje nejen Blaiřina kočka, ale také Aaronův pes!

Jestli tyhle vztahy mohou být i víc koplikované, na to právě spoléhám. Nic nebude tak snadné, jak se to jevilo na konci téhle knihy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama