Nechci víc než všechno - Cecily von Ziegesar

12. května 2014 v 16:42 | Lola Kiss |  Beletrie
Cecily von Ziegesrová


Blair a Serena jsou znovu nejlepší kamarádky a odjely spolu - a pro ně bohužel - i s rodinou na St. Barts. Eleanor a Cyrus tam strávili své líbanky, a také měli jedno malé překvapení pro svou rodinku. Paní Elanor Waldorf-Rose je těhotná! Blair je v šoku a není schopna se vyjádřit jinak, než že si dojde na toalety a udělá jedinou věc, kterou má pod kontrolou. Vyzvrací se.

Serena je neustále v obležení zpěváka Flow, i když mu dává najevo, že o něj příliš nestojí.

Vanessa se pokusila vyspat s Danem, ale jeho měkké srdce na to nebylo připravené. Za to Jenny, která si užívala s Natem ve sněhu, ovšem jen do jisté míry, skončila natočená na videu, které pořizovala Vanessa pro svůj nový film. Samozřejmě se to stalo čirou náhodou, ale pak to viděli všichni, neboť se video dostalo na net.

Dan konečně přestal psát nudnou "poezii" a vrhl se na mnohem temnější tvorbu - hrubá slova nevyjímaje.

Aaron je zamilovaný do Blair, ale ona je jeho sestra. Nedává na sobě nic znát, kromě momentu, kdy nachytal nahatou Blair a svého kamaráda Milese v posteli. Blair se chtěla konečně s někým vyspat, ale Miles jí připadal poněkud nudný, a tak se rozhodla nechat toho a šla si zaplavat.

Na Silvestrovské párty se Chuck znovu pokoušel o Blair, ale ta ho poslala za snadnou kořiští - Kati a Isabel, a Chuck potom jednoduše skočil. Seriálový Chuck a knižní Chuck mají společné základní prvky, ale jinak jsou to dvě rozdílné postavy.

Aaron si všiml, že Serena je krásná, a pro ten moment zapomněl na Blair.

Jenny, která dorazila na Silvestrovskou párty na poslední chvíli, přistihla Nata a Blair v důvěrné konverzaci. Pochopila, že ji Nate nikdy nemiloval a odešla. Blair se naštvala na Nata a nechala ho ve společnosti kamarádů a trávy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama