Líbej mě - Cecily von Ziegesar

10. května 2014 v 15:41 | Lola Kiss |  Beletrie
Cecily von Ziegesarová

První díl nebo druhý? Podle seriálu můžeme mluvit o prvním, ale podle mé prve zvolené četby, je to druhý díl.

Jestli mě čekalo překvapení jako posledně? Ano. Vyvolalo to ve mně vlnu dalšího šoku.

Začneme tedy popořadě. Serena se vrátila zpátky z internátní školy a všichni její kamarádi patří mezi její bývalé kamarády. Dohady o jejím vyhazovu z internátu jsou velkolepé a taktéž i zprávy o tom, co všechno udělala.

Nate ve stavu naprosté zhulenosti/opilosti prozradil své tajemství ohledně Sereny.

Blair je znechucena matčiným novým přítelem Cyrusem Rosem, každý den pravidelně zvrací svůj obsah žaludku a popíjí litry alkoholu.

Chuckova rodina Bassových je kompletní, matka Misty a jeho bratr Donald. Serenina rodina je na tom podobně, její otec není hledaný uprchlík, všichni tři žijí ve velkém domě a Serenin starší bratr Eric je na Brownu. Nedivím se, že v seriálu je Blair jedináček, protože o jejím bratrovi je tu sotva jeden řádek.

Serena potkala Dana na natáčení filmu, který korigovala Vanessa. A poté se spolu oficiálně sešli v baru v Brooklynu, kde Vanessina sestra Ruby měla koncert. A také spolu odjeli na líbací párty pro záchranu sokolů, jež pořádala Blair, která se dozvěděla Natovo tajemství.

Jenny má prsa velikosti D, která si rozhodně Chuck nemohl nechat ujít a na dámských záchodcích se na ně podíval. Jenny však byla zachráněna jejím bratrem a Serenou. Takže žádné hvězdy na obloze.

A konec? Přesně jako v seriálu, Serena, Dan a Jenny jedou v jednom taxi domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aeven Aeven | E-mail | Web | 10. května 2014 v 15:58 | Reagovat

Jéé Nedávno jsem jsem to četla. Četlo se to hrozně jednoduše, ale nemůžu říct, že by se mi to nějak moc líbilo, asi to bude tím, že jsem spíše nakloněna seriálu. Prostě postrádám v knize Chucka a Blair jako pár a celkově se mi seriál líbí víc. Ale kniha nebyla zase úplně špatná :D Bez ni by nebyl seriál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama