OMYLY MLÁDÍ

25. března 2014 v 11:32 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Tak jako mnoho z nás. jsem se prostě musela podívat na scifi film, kde se chlapec přenese v čase a objevuje své nové já. Asi tak nějak ten film probíhá, ne? Jasně, nápad to byl dobrý a ten šíleně vyhlížející vědec se povedl, jinak je to: ,,veni, vidi" a znovu už ne.

Na podobné věci nevěřím, tedy pokud vám kamarád vtipálek nezmění čas a datum na mobilu. Je to docela legrační probudit se, protože budík zvoní jako splašený v šest hodin ráno. Jak může zvonit, když je víkend? Kliknete na mobil a ejhle - je pátek a ne sobota! Sakra! Vyřítíte se z postele v domnění, že jděte pozdě, vlak vám ujel, mraky sněhu se válí na silnici a dokonce i auto vypadá jako domeček sněhové královny. Vracíte se rychle domů a voláte kámošovi, jestli by vás mohl vyzvednout, že jste zaspali, nestihnete očistit auto a vlak pojede za 2 hodiny. S kartáčkem v puse pobíháte z obýváku do koupelny, voláte kamarádovi, co to nezvedá a balíte narychlo poslední věci.

Třešnickou na dortu je pak vaše babi v chlupatém květovaném županu, která vám konečně řekne: ,,Proč tady strašíš v sobotu ráno tak brzo?"

Není nic horšího než se probudit po třech hodinách spánku a myslet si, že jste si spletli dny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama