Vánoční slevy - ach ne!

3. prosince 2013 v 10:37 | Lola Kiss |  Moje téma týdne
Podepisovala jsem smlouvu u telefonní společnosti T2, v malé pobočce v T, když jsem uslyšela jednu starší šedesátiletou paní N vřískat. Nechápala jsem, co se děje, tak jsem jak jinak zvedla hlavu a začala sledovat dialogy mezi paní N a mladým prodavačem H.

Paní N si to napochodovala do obchodu kvůli vánočním slevám, které nabízely plakáty visící na zastávce trolejbusu 11, jak jsem pochopila. Mladý H se jí zeptal, jakou konkrétní slevu by chtěla uplatnit, jestli na televizi, pevnou linku, mobilní telefon nebo… Paní N zavrtěla hlavou a docházela jí trpělivost. Chtěla tu slevu, kterou nabízejí na tom plakátě. Mladý H tedy řekl, že dojde pro katalog, kde mají vedeny vánoční slevy a paní N se na něho dívala jako na pitomce.

"Děkuji." řekla jsem a posadila se s vyplňovacím formulářem a katalogem do křesla. Uvědomovala jsem si, že bych se měla vrátit ke svému původnímu záměru, ale scénce přede mnou nešlo odolat.

Mladý H se vrátil s katalogem a ukazoval nabroušené paní N slevy na nákup oblečení, PC vybavení, TV dokumentů, … ale to stále nebylo ono! Paní N si dala ruce v bok a řekla, že když šla domů, uviděla obrovský plakát od T2, že prý dávají velké slevy a stačí jen zajít do nejbližší prodejny. A tím se vrátila znovu na začátek.

Netuším, jak tahle debata dopadla, ale doufám, že mladý H nemusel na terapeutické sezení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 3. prosince 2013 v 16:14 | Reagovat

Ajta krajta! Paní asi chtěla "slevu", aniž by něco musela koupit. Asi "ukročila" z terapeutického sezení. Jsou takoví lidi. Docela je chápu, když do náš všichni šijou s nabídkami všeho a všude. Třeba si jen potřebovala ulevit z předvánočního bláznění a našla si chlapa. Ženská by s ní byla rychle hotová a paní by si nesla nějaký krám "se slevou"... ;-))

2 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 3. prosince 2013 v 18:30 | Reagovat

Njn, i o tom je advent:-)) Nejen sváteční nálada, ale nervozita a stres. Chce to pevné nervy na obou stranách. Někdy je nepříjemný nakupující, jindy přetažený  prodavač / prodavačka. Já lituji během adventu nejvíc prodavačky v potravinách:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama