Level 26 Netvor z temnot - Anthony E. Zuiker

15. listopadu 2013 v 7:47 | Lola Kiss |  Beletrie
Autor: Anthony E. Zuiker

Anthony E. Zuiker je známý především díky svým projektům jako Kriminálka Miami a Kriminálka Las Vegas, které se nám dostaly do podvědomí díky neobvyklým případům a skvěle odvedené práci hereckého týmu. Autor Levelu 26, který označuje knihu jako svůj nový projekt a také první digi-román.

Je pravda, že kniha je sama o sobě působivá, ale jestli bych se podívala i na videa? Nevím, protože styl jakým to bylo napsáno, mi stačil sám o sobě a nemohla jsem se donutit podívat se na krátké ukázky z knihy. A že už jsem četla a viděla hodně detektivek, hororů, a psychothrillerů.

Není to samo o sobě děsivé, ale děsivé jsou ty představy, které prožívá netvor a hlavní postava Steve Dark. Jsou to věci, na které bych si nevzpomněla ani já sama, a jestli bych je pustila na televizní plátno? Těžká otázka, ale jedno vím jistě, bylo by tam hodně cenzury.

Jestli tam byla nějaká jemnost nebo nějaký protějšek, který by vyvážil mysl netvora? Ne, autor se opravdu zajímal čistě o profesionalitu na úrovni práce policejních úředníků. Žádná romantika, čistě vražda, krev, mučení, sex, vyhrožování, etc…

Pokud má člověk silný žaludek, je tohle něco pro něho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama